Sponsor Reklam

Meizu MX6 özellikleri, Fiyatı

In Mobil

Yeni çıkacak olan akıllı telefonların özelliklerinin sızdırıldığı yegane yer olan Antutu yine bir bomba yaptı ve çıkışı heyecanla beklenen meizu mx6 modeli akıllı telefonunun teknik bilgilerini sızdırdı. Eğer bu teknik özellikler gerçeği yansıtıyorsa ( ki genelde yansıtıyor) bizleri çok güzel bir telefonun beklediğini söyleyebiliriz. Ve meizu mx6 dünyada bir ilke imza atacak.

Antutu test sonuçlarından edinilen bilgilere göre meizu’nun yeni amiral gemisi olan MX6 modelinde yeni bir yonga seti kullanılacak. MediaTek Helio x20 isimli 10 çekirdekli bir işlemci tercih edilecek. Bu sayede 10 çekirdekli mediatek helio x20 kullanan ilk akıllı telefon olma özelliğine erişmiş olacak. Şu anda piyasada satışına devam edilen MX5 modelinin veliahdı olarak gelecek olan MX6 modeli akıllı telefon tahminlere göre 1080p full hd bir ekrana sahip olacak. Ekran ile alakalı olarak bu bilgilerin dışında pek bir bilgi bulunmuyor. Yani nasıl bir ekran teknolojisi kullanılmış kaç inç bir boyuta sahip olacak gibi bilgiler şu an netlik kazanmış değil antutu’da sadece kısıtlı bir şekilde teknik özellikler sızdırıldığından dolayı bazı donanım detayları da gizliliğini koruyor.

Meizu Mx6 Özellikleri

MediaTek Helio x20 yonga seti ile gelecek olan meizu mx6’da iki adet ARM Cortex a72 (2.5 GHz), dört adet ARM Cortex A53 (2.0 GHz), dört Adet ARM Cortex A53 (1.4 GHz) işlemci bulunacak. Bu işlemciler ile tam bir canavar olacak olan meizu mx6 piyasayı sallayacak bir telefon ile karşımıza çıkacak. Bellek olarak tercih 3 GB Ram’den yana kullanılırken 32 GB depolama alanı ile karşımıza çıkacak. Bilindiği gibi meizu kendi ara yüzünü kullanan bir firma ve android altyapısı ile çalışsa da kendi ara yüzlerini telefonlarına entegre ediyor. MX6’da flyme ara yüzü kullanılacak ve android 6.0 Marshmallow’a sahip olacak. Cihazın teknik özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi daha resmi bir şekilde açıklanmadığından dolayı bu bilgiler bir sızıntı haberden ibaret bu nedenle gerçeği yansıtmama ihtimalide mevcut ama otoriteler meizu mx6’nın bu özellikler ile geleceği konusunda eminler.

Meizu Mx6 Fiyat olarak da genelde uygun bir şekilde piyasaya çıkıyor ama ne yazık ki diğer birçok marka gibi meizu da ülkemizde satılmıyor maalesef. Aslında bir firma getirtiyor ve satışını yapıyor ama çok sağlıklı teslimat yapıldığı konusunda şüphelerim bulunuyor. Aynı zamanda yeni modeller anında piyasaya çıkmıyor üzerinden bayağı bir zaman geçtikten sonra ülkemizde satışa sunuluyor. Meizu mx6 çıkış tarihi ile alakalı olarak da pek bir bilgi mevcut değil fakat 2016 yılı içerisinde çıkacağı bilinmekte muhtemelen diğer büyük firmaların amiral gemileri tanıtıldığı dönemlerde meizu mx6 çıkış tarihi netleşecektir.

Tags: #meizu mx6 çıkış tarihi #meizu mx6 fiyatı #meizu mx6 inceleme #meizu mx6 işlemci #meizu mx6 ne zaman çıkar #meizu mx6 özellikleri

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "Meizu MX6 özellikleri, Fiyatı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi