Sponsor Reklam

Logitech G900 Chaos Spectrum Özellikleri

In İnceleme

Logitech’in en üst düzey oyuncuları düşünerek tasarlamış olduğu yeni oyuncu Mouse’u olan G900 Chaos Spectrum resmi olarak tanıtıldı. G900 Chaos Spectrum hem kablolu hem de kablosuz kullanıma uygun olarak tasarlandı. G900 Chaos Spectrum özellikleri, G900 Chaos Spectrum fiyatı, G900 Chaos Spectrum incelemesi , G900 Chaos Spectrum fiyatı, G900 Chaos Spectrum çıkış tarihi ve diğer tüm detayları bu yazımda bulabileceksiniz.

Logitech G900 Chaos Spectrum özellikleriG900 Chaos Spectrum inceleme

Oyuncu ekipmanları üreticileri arasında ilk akıllara gelen Logitech (benimde şahsi görüşüme göre en iyi ekipmanları üreten firmadır) G900 Chaos Spectrum modeli mouse’un resmi olarak tanıtımını yaptı. G900 Chaos Spectrum kablolu ve kablosuz kullanıma uygun olarak tasarlandığı için oldukça fazla ilgi göreceği tahmin ediliyor. Aynı zamanda mouse’un bir diğer özelliği ise hem sağ hem de sol elini kullanan oyuncular düşünülerek tasarlanmış olması. G900 Chaos Spectrum her türlü ihtiyaca hizmet edecek ve oyuncuları bu Mouse ile oyun oynamaya teşvik edecek. Üzerinde bulunan LED aydınlatmalar son dönemlerin modası olan 16.8 milyon renk yelpazesine sahip ve oyun oynarken oyuncuların gözüne de hitap etmeyi başarıyor. G900 Chaos Spectrum Mouse üzerinde bulunan ışıkların renklerinin ayarlarını logitech gaming software üzerinden değiştirebilmemize de olanak sağlamakta. Logitech bu mouse’unda daha önceki Mouselarında da kullanmış olduğu PMW3366 optik sensörünü kullanmakta ve bizlere 200 dpi ile 12000 dpi arasında bir ayar yapmamıza olanak sağlıyor. 2.4 GHz alıcısı sayesinde kablosuz olarak kullanabildiğimiz G900 Chaos Spectrum’u kutu içerisinden çıkan kablosu sayesinde de kablolu olarak kullanabiliyoruz. Yapılan testlerde mouse’un tuşlarının 20 milyon tık ömrünün olduğu söyleniyor. G900 Chaos Spectrum ağırlığı 107 gram ve üzerinde oldukça yeterli düzeyde macro tuşu da mevcut.

G900 Chaos Spectrum 1 ms rapor hızına sahip. Mouse’u tek bir şarj ile 32 saat boyunca kullanabiliyorsunuz eğer aydınlatma ayarları sabitse bu süre 24 saate düşüyor. Sensör güç tüketimini büyük ölçüde azaltan yeni saat ayar teknolojisine sahip. Battery Assistant ile birlikte de mouse’unuzun şarj durumunu kontrol edebileceksiniz bu durumda oyunlarınızın yarım kalmasının önüne geçiyor. Eğer mouse’un pili tamamen boş durumdaysa tam dolu hale gelme süresi yaklaşık olarak 2 saati bulmakta. G900 Chaos Spectrum esnek bir tasarıma sahip ve manyetik tuş kapakları bulunmakta buda gerçek bir sağ el yada sol el mouse’una dönüştürebileceğinizi anlamına geliyor. Standart tutuş pozisyonları olan pençe, avuç içi ve parmak ucu tutuşu stillerinin haricinde tutuş şekillerini kullanan kullanıcılar içinde tasarlanmış bir Mouse ve herkese kusursuz uyum sağlayacağı görülmekte.

G900 Chaos Spectrum çıkış tarihi

Logitech G900 Chaos Spectrum çıkış tarihi olarak nisan ayının ilk günlerinde çıkacağı tahmin edilmekte. Kısa süre sonra bu ürünü raflarda görmeye başlayacağız. Umarız çok gecikmez de bu mouse’u deneyimlemeye bir an önce başlayabiliriz.

G900 Chaos Spectrum Fiyatı

G900 Chaos Spectrum fiyatı ise yurt dışında 149.99 dolar olarak belirlenmiş durumda fakat Türkiye satış fiyatı ile alakalı bir bilgi an itibari ile mevcut değil. Ürün çıkmaya yakın bu bilgiler de netlik kazanacaktır.G900 Chaos Spectrum kablolu kablosuz mouse

Ben Logitech G602 kullanıcısıyım ve bazı durumlarda keşke mouse’um kablolu olsaydı dediğim oluyor. Bu nedenle bu mouse’u almaya çok sıcak bakıyorum. Beni çeken en büyük özelliği kablolu ve kablosuz kullanıma uygun olması ile birlikte oyun tarzıma da iyi gideceğini düşündüğüm bir Mouse olması. Bunun dışında tasarımını da oldukça beğendim. Makul bir fiyat ile gelirde bizde alıp kullanma şansına sahip oluruz.

Tags: #G900 Chaos Spectrum çıkış tarihi #G900 Chaos Spectrum fiyatı #G900 Chaos Spectrum incelemesi #G900 Chaos Spectrum kablolu #G900 Chaos Spectrum kablosuz #G900 Chaos Spectrum ne kadar #G900 Chaos Spectrum özellikleri

author
Author: 
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 resmi tanıtımının gerçekleşmesinin ardından iPhone
M3 Max Meziu Duyuruldu
M3 Max Meziu Duyuruldu
Phablet olarak nitelendirilmekte olan modeller arasına girecek
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony tarafından geliştirilen yeni Premium serisi akıllı
ASUS ZenScreen Tanıtıldı
ASUS ZenScreen Tanıtıldı
Asus IFA 2016 fuarında dünyada ilk defa

Sponsor Reklam

  1. author

    Cenk Öztürk2 sene ago

    ürünün videolu incelemesini yapacak mısın? fiyatı pahalıymış ama alınır güzele benziyor. Bir de videolu incelemesini görelim ona göre karar veririz.

    Reply

Leave a reply "Logitech G900 Chaos Spectrum Özellikleri"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi