Sponsor Reklam

LG X serisi Akıllı Telefon Duyuruldu

In Mobil

LG, yeni çıkacak olan akıllı telefon serisi olan LG X tanıtımını gerçekleştirdi. İlerleyen günlerde gerçekleştirilecek olan Mobil Dünya Kongresi’ni bile bekleyemeden sabırsız bir şekilde tanıttıkları yeni X serisi telefonları hakkında bazı bilgileri derledik. İşte yeni gelecek olan LG X Cam ve LG X Screen serisi akıllı telefonların özellikleri.

Kısa bir süre sonra mobil dünya kongresi isminde bir etkinlik düzenlenecek ve bu etkinlikte bir çok amiral gemisi telefonun tanıtımı yapılacak. Diğer firmaların hepsi bu kongreyi bekliyor ve yeni çıkacak olan akıllı telefonlarının tanıtımlarını yapmak için gün sayıyorlar. Fakat LG bu kongreyi bekleyemedi ve fuar öncesinde yeni çıkartacak olduğu akıllı telefon serisi olan LG X Cam ve LG X Screen isimli modellerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Yeni gelecek olan LG X modeli telefonların orta seviye akıllı telefonlar olacak. Bunun yanında üstün kamera ve ekran özelliklerini sunmayı da hedefliyor.lg-x-cam-x-screen özellikleri

LG X Cam Özellikleri, İncelemesi, Fiyatı, Çıkış Tarihi

LG X Cam teknik özelliklerine baktığımız zaman cihazın işlemci tarafında hangi işlemciyi kullanacağı belirtilmedi fakat 1.14 GHz frekans hızında sekiz çekirdekli bir işlemci bulunacak. Cihazda 2 GB RAM bulunacak. LG X Cam ekran boyutu ise 5.2 inç olacak ve Full HD ekran çözünürlüğü bulunacak. Cihazın arka kamerası 13 Megapiksel ve 5 Megapiksel olmak üzere iki adet kamera bulunacak. Ön kamerasında ise 8 megapiksellik tek bir selfie kamerası bulunacak. Son çıkan modellerde görmeye alışık olduğumuz gibi LG X Cam da iki adet arka kamera ile piyasaya çıkacak. Cihazın bataryasına baktığımız zaman 2520 mAh kapasiteli bir batarya kullanılmış. LG X Cam kutu içerisinden Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile geliyor. LG X Cam çıkış tarihi olarak muhtemelen 2016 yılının son çeyreğinde gerçekleşecek. LG X Cam çıkış tarihi şu an için tahminlerden ibaret. LG X Cam fiyatı ise şu an için belirsizliğini koruyor. LG X Cam ne kadar olacağı şu anda merak konusu ama yine 1000 lira bandında bir telefon olacağı düşünülüyor.

LG X Screen Özellikleri, İncelemesi, Fiyatı, Çıkış Tarihi

Adından da anlayacağınız gibi LG X Cam daha çok kamera odaklı bir telefonken LG X Screen ise ekran odaklı bir akıllı telefon oluyor. LG X Screen teknik özelliklerine bakacak olursak. Cihazın işlemcisinde hangi işlemci kullanıldığı belirtilmedi fakat 1.2 GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli bir işlemci bulunacak. Ekran boyutu ise 4.93 inç boyutunda olacak ve ekran çözünürlüğü ise HD çözünürlüğüne sahip olacak. Bir diğer ekran özelliğine bakacak olursak LG V10 modelinden de alışık olduğumuz 1.76 inç boyutunda ikinci bir ekran da yer alacak. 2 GB RAM ile çıkacak ve 16 GB depolama alanına sahip olacak. LG X Screen modelinde 13 megapiksellik arka kamera mevcut olacak fakat diğer modelde olduğu gibi ikinci bir kamera mevcut olmayacak. Cihazın ön kamerasında ise 8 megapiksel selfie kamerası bulunuyor. 2300 mAh kapasiteye sahip bir batarya bulunuyor. Diğer modelde olduğu gibi LG X Screen’de kutudan Android 6.0 Marshmallow ile çıkacak. LG X Screen çıkış tarihi şu an için tahminlerden ibaret. LG X Screen fiyatı ise şu an için belirsizliğini koruyor. LG X Screen fiyatı şu anda bilinemiyor ama fiyatı ile alakalı bazı tahminler de mevcut. LG X Screen ne kadar olacağı konusunda çeşitli söylentiler mevcut büyük ihtimalle x cam modelinin fiyatından biraz daha aşağıda bir fiyat ile piyasaya çıkacaktır.

Tags: #lg x cam çıkış tarihi #lg x cam fiyatı #lg x cam incelemesi #lg x cam ne kadar #lg x cam özellikleri #lg x screen çıkış tarihi #lg x screen fiyatı #lg x screen incelemesi #lg x screen ne kadar #lg x screen özellikleri

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "LG X serisi Akıllı Telefon Duyuruldu"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi