Sponsor Reklam

LG G5 Tasarımı belli oldu

In Mobil

2016 yılında çıkacak olan amiral gemisi akıllı telefonların arasında yer alan LG G5 modeli telefonun yenilenen tasarımı ortaya çıktı. Tasarım detayları gizlenmiş olarak yayınlanan görselde LG G5 görüntülendi.

Şubat ayı içerisinde düzenlenmesi planlanan MWC 2016 etkinliğinde tanıtılması beklenilen LG G5 modeli akıllı telefon için gün geçtikçe farklı bilgiler sızdırılıyor. Geçtiğimiz günler içerisinde tasarım detayları meydana çıkan LG G5’in bu sefer ise tasarım detayları gizlenmiş olarak bir kutu içerisinde görüntülenmiş görseller paylaşıldı. Yenilenen bir tasarım ile karşımıza çıkacak olan LG firmasının yeni amiral gemisi olan G5 modeli akılı telefonu bir kamufle içinde görüntülendi. Driod-Life tarafından (evet tarafından) görüntülerin bir mail ile kendilerine iletildiği belirtildi. Gelen görselde LG G5 in tasarım detayları hiç belli olmasa da daha önce de yayınlamış olduğumuz görseller ile benzerlikler taşıması bir önceki konuda yayınlanan görsellerin gerçeklik payını arttırıyor. LG G5 akıllı telefonun arka tarafında iki adet kamera görüntüleniyor ve bu kameraların bir tanesinin 16 megapiksel diğerinin ise 5 megapiksel olduğu iddia ediliyor. Kameraların altında ise daha önceki G serisi akıllı telefonlardan alışık olduğumuz bir parmak izi okuyucusu bulunuyor.

LG G5 çıkış tarihi ne zaman

LG ‘nin imzası olan ses açma ve ses kısma butonları da LG G5’de bu sefer telefonun sol tarafına konulmuş. LG G5’in sağ tarafında ise sim kart girişi ve microSD kart girişi yer alıyor. Cihazın alt tarafına bakıldığında ise USB Type-C girişi dikkat çekiyor ve yine alt tarafta hoparlör çıkışlarını gözlemliyoruz. LG G5 hakkında çıkan detaylar şu an için bunlardan ibaret. LG G5 çıkış tarihi hakkında daha önce ki yazımızda da belirttiğimiz gibi şubat ayında bir etkinlik ile tanıtılması bekleniyor fakat LG G5 piyasaya çıkış tarihi konusunda şu an için net bir bilgi elimize ulaşmadı. LG G5 fiyat aralığının ise 3000 tl civarında olması bekleniyor. Artık klasikleşen akıllı telefonların fiyatları LG G5 fiyatında da karşımıza çıkacak. LG G5 özellikleri ve LG G5 incelemesi ile ilgili geniş bir makaleyi daha sonra sizlerle paylaşacağım şu an için o detaylarda netlik kazanmadığı için ve telefon çıkmadığı için inceleme makalesi hazırlayamıyorum.

Tags: #LG G5 çıkış tarihi #lg g5 fiyat #lg g5 fiyatı #LG G5 görüntüleri #LG G5 incelemesi #LG G5 ne zaman çıkar #lg g5 özellikleri

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "LG G5 Tasarımı belli oldu"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi