Sponsor Reklam

LG G5 Root yapma, nasıl yapılır

In Yazılım

LG tarafından geçtiğimiz aylarda çıkartılmış olan yeni bir amiral gemisi modeli olan LG G5 için bir root aracı yayınlandı. XDA topluluğu üyesi tungkick tarafından yayınlanan bu LG G5 root aracı sayesinde son derece basit ve kolay bir şekilde telefonunuza root yapabileceksiniz.

Modüler yapısı ile dikkat çekmeyi başaran LG G5 modeli Android 6.0 marshmallow güncellemesi nin ardından gelen LG G5 root programı bulunmamaktaydı ve bunun üzerine çalışmalarını başlatan XDA topluluğu üyesi tungkik nickli bir geliştirici LG G5 root yapmanızı sağlayacak olan root aracını yayınlamış durumda.

H830 kod sürümüne sahip olan LG G5 modelinde denenmiş olan root aracı aynı zamanda LG G5 Verizon ile de uyumlu olduğu söylenmekte. Root aracını kullanabilmek için XDA’nın sitesine girerek oradan dosyaları indirmeniz gerekiyor. LGUP, DLL, H830, Sypersu, Disable DM-verify ve TOT Full Add twrp H830 dosyalarının bulunduğu sayfaya erişim sağlayarak bunları indirebilir ve telefonunuza root yapabilirsiniz.

XDA üyelerinin LG G5’in rootlu ekran görüntülerini paylaşması bu root’un çalıştığını belgeler nitelikte fakat şu an için Root aracı ile ilgili verizon sürümüne sahipseniz denemeniz tavsiye ediliyor diğer sürümler var ise denememeniz önerilmekte. İlerleyen günlerde takip edeceğiz ve LG G5 modelinin Avrupa sürümleri için bir root aracının çıkıp çıkmayacağını hep birlikte göreceğiz.

Tags: #lg g5 root #lg g5 root aracı #lg g5 root nasıl yapılır #lg g5 root programı #lg g5 root yapma

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

Leave a reply "LG G5 Root yapma, nasıl yapılır"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi