Sponsor Reklam

LG G5 Özellikleri Sızdırıldı

In İnceleme

Lg 2016 yılı içerisinde tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli olan LG G5 modeline ait çeşitli bilgiler ve görseller sızdırıldı. Bir reddit kullanıcısı tarafından yayınlanan bu içerik ile bilgileri sizler için derledim. İşte LG G5 ile ilgili detaylar.

Güney Kore’nin tanınmış markalarından olan LG, 2016 yılında piyasaya süreceği amiral gemisi akıllı telefon modeli G5 için hazırlıklarına devam ederken bir reddit kullanıcısı G5 ile ilgili bazı detayları paylaştı. LG G5 çıkış tarihi olarak 2016 yılı bekleniyordu ve bu zamana kadar da G5 ile alakalı olarak birçok bilgi sızdırılmıştı. Telefon daha piyasaya çıkmadan birçok bilgisi internet ortamlarında yayılmaya başladı. Son olarak ulaşılan bilgiler arasında da Reddit kullanıcısının LG G5 modelinin görsellerini ve teknik özelliklerini paylaştı.lg g5 özellikleri

LG G5 Teknik Özellikleri

Reddit üyesi tarafından sızdırılan bilgiler ve görsellerden anladığımız kadarı ile LG G5 tamamen metal bir kasa ile piyasaya çıkacak. Aynı zamanda görselden anladığımız kadarı ile G5’de çift kamera bulunacak. Kameralardan bir tanesi 16 megapiksel olurken diğeri ise 8 megapiksel çözünürlüğünden bulunacağı söyleniyor. Diğer modellerde olduğu gibi bu modelde de lazer autofocus gibi özelliklerinde dahil edileceği yönünde söylentiler mevcut. Aynı zamanda sızdırılan bilgiler arasında bir diğer dikkat çeken özellik ise G5’de nabız sensörü gibi özelliklerin bulunacağı. Bu teknolojisi ilk Samsung Galaxy S5 modeli akıllı telefonlarda görmeye başlamıştık ve LG’de G5 modelinde nabız sensörüne yer verecek. Fakat LG G5’in ön kamerası konusunda netleşmiş bir bilgi mevcut değil. 8 megapiksellik bir ön kamera bulunacağı biliniyor fakat G5’in ön kamerasında retina okuyucu bulunup bulunmayacağı konusunda net bir bilgi yok. LG G5 çıkış tarihi olarak 2016 yılı görünüyor fakat hangi ay çıkacağına dair bilgiler mevcut değil. Reddit üyesinin paylaştığı veriler arasında ekranın 5.3 inç boyutlarına sahip olacağına dair bilgiler de mevcut. LG G5 Snapdragon 820 işlemcisini kullanacak ve cihazda 3 GB Ram olacak. Telefonun sağ tarafında sim girişi ve microSD kart girişi bulunurken üst tarafında ise kızılötesi sensörleri bulunacak. Al tarafta ise ses çıkışının bulunduğu görülüyor. LG V10 modelinde olduğu gibi ve diğer modellerinde olduğu gibi parmak izi okuyucu bölümde yine cihazın arka kısmında yer alıyor. Son olarak gelen bilgiler arasında ise LG G5 de USB Type-C girişi bulunacak ve bir de son çıkan akıllı telefonlarda moda haline gelen barometre yani basınç ölçer sensörün bulunacağı konusunda bilgilerde mevcut. Fakat yine de LG G5 de yer alacak olan barometrenin iPhone 6s modelinde olduğu gibi mi olacağı konusunda net bir bilgi mevcut değil. Lg g5 fiyat bilgileri de yine bilinmeyen bilgiler arasında yer alıyor.

Tags: #akıllı telefon #LG G5 çıkış tarihi #lg g5 fiyat #lg g5 fiyatı #lg g5 özellikleri #lg g5 teknik özellikler

author
Author: 
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 resmi tanıtımının gerçekleşmesinin ardından iPhone
M3 Max Meziu Duyuruldu
M3 Max Meziu Duyuruldu
Phablet olarak nitelendirilmekte olan modeller arasına girecek
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony tarafından geliştirilen yeni Premium serisi akıllı
ASUS ZenScreen Tanıtıldı
ASUS ZenScreen Tanıtıldı
Asus IFA 2016 fuarında dünyada ilk defa

Sponsor Reklam

  1. LG G5 Tasarımı belli oldu | Tekno Sucuk2 sene ago

    […] LG G5 Özellikleri Sızdırıldı […]

    Reply

Leave a reply "LG G5 Özellikleri Sızdırıldı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi