Sponsor Reklam

LG G5 fiyatı belli oldu

In Mobil

İnsanların merak içerisinde bekledikleri LG G5 Türkiye fiyatı sonunda belli oldu. LG G5 Türkiye fiyatının ne kadar olduğu konusunda ki bilgilere yazının devamında erişebileceksiniz. Hoş tasarımı ve modüler bir akıllı telefon olması nedeni ile gözleri üzerine kısa sürede toplamayı başaran LG G5 ile ilgili diğer detayları ise aşağıda ki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

LG G5 Özellikleri, Fiyatı

Geçtiğimiz ay düzenlenen MWC 2016 etkinliğinde adından sıkça söz ettirmeyi başarmış olan LG G5 bu etkinliğe damgasını vuran tek akıllı telefon olmayı da başarmıştı. Üstüne üstlük fuarın en iyi akıllı telefonu olarak da LG G5 seçilmişti. Üst düzey akıllı telefonlara yeni bir boyut kazandırmış olan LG G5 gerek özellikleri gerekse tasarımı ile kullanıcılardan ve diğer kişilerden hep olumlu notlar almayı başardı. Teknoloji takipçileri tarafından heyecanla satışa sunulması beklenilen LG G5 kısa bir süre sonra Türkiye de bulunan meraklıları ile buluşacak.

LG G5 Türkiye fiyatı

Günümüzde akıllı telefonlar artık uçuk fiyatlara satılmaya başlamışken LG G5’in rakipleri arasında bulunan Galaxy S7 2799 TL olarak satışa çıkıyor ve Galaxy S7 edge modeli ise 3299 TL olarak piyasaya çıkıyor ve bu fiyatların ardından LG’nin nasıl bir fiyat politikası izleyeceği merak konusuydu. Bu güne kadar hep uygun fiyatlar ile karşımıza çıkmayı başaran LG bu sefer meraklılarını ve LG hayranlarını bir hayli üzecek gibi görülüyor. LG G5 Türkiye fiyatı henüz netleşmemiş olmasa da ne kadar olarak piyasaya çıkacağı bilinmekte. LG G5 Türkiye fiyatı 15 mart tarihinde yapılacak olan basın lansmanının ardından netlik kazanacak. Şu an için bazı internet sitelerinde ön sipariş olarak satışa sunulmuş olan LG G5 fiyat olarak Galaxy S7 ile aynı fiyatlandırma ile karşımıza çıkıyor. LG G5 Türkiye satış fiyatı 2799 TL olarak şu an için gözlenmekte. Bakalım ilerleyen günlerde LG G5 fiyatı nasıl bir değişiklik gösterecek.

Tags: #LG G5 #lg g5 fiyatı #LG G5 ön sipariş #LG G5 türkiye fiyatı

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "LG G5 fiyatı belli oldu"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi