Sponsor Reklam

LG G4 Android 6.0 Türk Kullanıcılara Sunuldu

In Yazılım

Lg markasının son amiral gemisin olan lg g4 modeli için android 6.0 güncellemesi Türk kullanıcıların hizmetine sunuldu. LG G4 android 6.0 marshmallow güncellemesi ile alakalı tüm bilgiler haberimizde.

Android işletim sistemine sahip olan telefonlar arasında rekabet kıyasıya devam ederken bu rekabette önemli bir yere sahip olan LG, amiral gemisi olan G4 modeli akıllı telefon için android 6.0 marshmallow güncellemesini artık Türk kullanıcılara da sundu. Daha önce dünya genelinde bazı ülkelerde kullanıma açılan android 6.0 sürümü şimdide Türkiye’de lg g4 sahibi olan kullanıcılara verildi. Gelen güncelleme ile telefonda bir çok yenilik meydana geldi.lg-g4 android 6.0 güncellemesi

LG G4 android 6.0 marshmallow güncellemesi ile gelen yenilikler

Lg g4 e gelen android 6.0 marshmallow güncellemesinin ardından telefona bir çok köklü değişiklik meydana geldi bunlardan en büyüğü ise artık kullanılan microsd kartın sonradan takılan bir hafıza kartı gibi değil de dahili hafıza olarak görülüp bu şekilde kullanılabilmesi oldu. android 6.0 marshmallow ile birlikte lg g4 e gelen diğer yenilikler ise aşağıda ki şekildedir.

  • Gelen güncelleme ile yapılan en önemli özelliklerden bir tanesi de gelişmiş uygulama izinleri oldu.
  • MemoCapture+ ve AirDrive isimli iki yeni uygulama telefona dahil edildi.
  • LG G4 android 6.0 marshmallow güncellemesi ile birlikte pil ömrünü uzatabilmek adına Doze isimli bir özellik eklendi.
  • Gelişmiş rahatsız etme modu. Bu mod aktif edildiğinde alarmlar bile devre dışı kalıyor ve telefon hiçbir şekilde ne titreşim uyguluyor nede ses çıkartıyor.

LG G4 android 6.0 marshmallow güncellemesi telefona ne zaman gelecek?

Şu an için Türkiye’de bulunan LG G4 kullanıcılarının hizmetine sunulmuş olan android 6.0 güncellemesi bazı kullanıcıların telefonlarına gelmiş durumda fakat gelmeyenler de mevcut. İlerleyen süreçte tüm kullanıcılara hızlı bir şekilde bu güncelleme uygulanacak. Güncellemenin tüm kullanıcılara ulaşması yaklaşık olarak 1 hafta gibi bir süre alabileceği tahmin edilmekte. Telefonu güncellerken android 6.0 marshmallow güncelleme hatası alan kullanıcılar LG ile irtibat kurarak sorunlarını dile getirebilir ve çözüm bulabilirler.

Tags: #android 6.0 güncellemesi #android 6.0 marshmallow #android 6.0 marshmallow güncelleme hatası #android 6.0 marshmallow güncellemesi #lg g4 #lg g4 android 6.0

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

Leave a reply "LG G4 Android 6.0 Türk Kullanıcılara Sunuldu"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi