Sponsor Reklam

Karşıyaka’nın Her Köşesine Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti

Küreselleşen ve modernleşen dünyanın insanlara zorunluğu kıldığı ürünlerden olan beyaz eşya ve ev aletlerinin ne kadar yaygınlaştığını ve geliştiğini görmekteyiz. Hemen her evde bulunan bu aletler buzdolabı, bulaşık makinesi gibi büyük ürünlerin yanında portakal sıkacağı, kahve makinesi gibi pratik ürünlerinde satışıyla hayatımıza büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu ürünlerin ar-ge çalışmalarıyla sürekli yenilendiği aşikâr. Fakat üretim hatası, kullanım hatası gibi bazı durumlarının önüne geçilmesi bazı durumlarda mümkün olmuyor.

Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim ve pazarlama hizmetleri ile faaliyet gösteren Arçelik, bu konuda dünyanın önde gelen firmalarından. Arçelik ürünlerinin bakım ve onarımları konusunda Özel Karşıyaka Arçelik Servisimize ulaşmak oldukça kolay. Beyaz eşyalarınızda yaşadığınız sorunları zorluk çekmeden ulaşabileceğiniz Özel Karşıyaka Arçelik Servis’imize başvurarak hem orijinal parçalarla değişim şansı elde edebilir hem de sorunlarınızı daha cüzi miktarlara halledebilirsiniz. Ayrıca işçilik ve parça değişimi işlemlerinde ürünleriniz 1 yıllık garanti kapsamına alınmaktadır.

Ürününüzde arıza meydana gelmesi halinde Özel Karşıyaka Arçelik Servis‘e başvuruda bulanabilmek için sitemizde bulunan talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bilgi bakımından donanımlı, alanında yetkili uzmanlarımız sizi doğru yönteme yönlendirecek, gerektiği durumlarda yerinde arıza tespiti ve bakım onarımı yapılacaktır. Yerinde onarımdan sonuç alınamadığında ise uzmanlarımız tarafından servis merkezimize götürülerek bakımı yapılır ve size en kısa süre içinde geri teslim edilir.

Teslim için verilen tarihe uymak firmamızın özenli olduğu konuların başında gelmektedir. Üst düzey müşteri tatmini yaşatmayı ilke olarak edinmiş müşteri merkezli bir yaklaşımı benimsemekteyiz. Yaklaşımımız doğrultusunda tüm süreçler yönetim sistemi ile birlikte hareket ederek, birbirini denetleyen bir yapıda olup, yönetim vizyonu da bu sistem üzerinden belirli hedeflere yönelmektedir. Aldığımız olumlu tepkiler hizmetlerimizin meyvesi olup size daha iyi hizmet vermek için bize ilham kaynağı olmaktadır. WEB : Arcelikservisizmir.org

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "Karşıyaka’nın Her Köşesine Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi