Sponsor Reklam

iPhone Şifre Kırma

In Haberler

IP-Box isimli bir cihaz sayesinde hangi iPhone modelini kullanıyorsanız kullanın 6 saniye ile 17 saat arasında değişen bir süre ile iPhone cihazınızın şifresini kırabileceksiniz. iPhone şifre kırıcı cihazın ne işe yaradığını nasıl çalıştığını yazımızda bulabilirsiniz.

iPhone şifresi kırmak için savaş veren FBI, Apple ile büyük bir gerginlik yaşamıştı. Geçtiğimiz haftaların gündem konusu olan iPhone şifre kırma meselesi ile alakalı olarak bir cihaz ortaya çıktı. FBI, Apple’dan yardım istemiş fakat Apple ise işi inada bindirerek iPhone cihazlarının şifresini kırma konusunda yardım etmeyeceğini belirtmişti. Uzunca bir süre tartışma yaşayan bu iki kurum arasında ki tartışma sonunda mahkemeye kadar taşınmıştı ve geçtiğimiz hafta içerisinde iPhone şifre kırma meselesi son bulmuştu. Bunun ardından ortaya çıkan IP-BOX isimli iPhone şifre kırıcı cihaz artık FBI gibi kurumlara yardımcı olabilecek. Fone Fun Shop üzerinden satışa sunulan cihazın satış fiyatı 170 Dolar. Bu cihaz yardımı ile hangi iPhone modeline sahip olursanız olun hepsinin şifresini en az 6 saniye en fazla ise 17 saat arasında değişen sürelerde kırıldığı iddia ediliyor.

iPhone Şifre Kırıcı

Bu cihazın piyasaya sunulma amacı ise şifresini unutarak cihazına erişim sağlayamayan kullanıcıların düşünüldüğü ve bu nedenle piyasaya sürüldüğü iddia edilmekte. Cihaz dört haneli iPhone şifresi kırma konusunda birçok teste tabii tutuldu ve bu testler sonucunda başarılı bir şekilde iPhone şifre kırma becerisini bizlere kanıtladı. IP-BOX kullanmak istiyorsanız cihazınızın işletim sistemi sürümünün iOS 7 ya da daha eski bir sürüme sahip olması gerekmekte iOS 7 ve sonrasında çıkan sürümlere sahip cihazların şifrelerini kıramamakta. The Daily Mail bahsi geçen cihazı satın alarak denemeler yapmış ve iPhone 5c modeli akıllı telefonun şifresini tam 5 saat gibi bir süre içerisinde kırmayı başarmış. Bu cihaz şu an için sadece iOS 7 ve daha eski sürümlerde çalıştığını fakat ilerleyen aşamalarda iOS 9 ve sonrasında çıkacak olan sürümlerde de çalışması beklenmekte. Cihaz iPhone şifresini kırmanın yanında iPad şifrelerini de kırabilmekte. Apple firmasının güvenilirliği ile ön plana çıkartmış olduğu iOS işletim sisteminin sadece 170 dolar ücretle satılmakta olan bir cihaz tarafından kolay bir şekilde kırılabilmesi Apple hayranlarını üzdü ve onlarda bir endişe yarattı.

Tags: #iphone IP-BOX #iphone şifre kırıcı #iphone şifre kırma #iphone şifre kırma programı #iphone şifre nasıl kırılır

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "iPhone Şifre Kırma"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi