Sponsor Reklam

iPhone için whatsapp güncellemesi

In İnternet

Anlık mesajlaşma hizmeti olan whatsapp’ın dünya çapında yoğun olarak kullanılan bir uygulama. Daha önceden de haberini yaptığımız WhatsApp’ta Hızlı Cevap Özelliği linkine tıklayarak konu hakkındaki diğer habere ulaşabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde gelen iOS 9.1 güncellemesi ile gelen whatsapp hızlı cevap özelliği artık resmi olarak whatsapp güncellemesi ile ios kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

iOS 9.1 güncellemesi ile gelen özellikler

 

WhatsApp quick messageiOS 9.1 ile kullanmaya başlanılan hızlı cevap özelliği bir çok uygulamada iphone kullanıcılarının hizmetine ulaşmıştı sadece whatsapp ‘a özgü bir özellik değildi ve diğer tüm uygulamalar için geçerli olan bir özellikti. Bu hızlı cevap özelliği sayesinde artık uygulamaya girmeden direk kilit ekranındayken bildirime tıklayıp ekran kilidini dahi açmadan karşı tarafa cevap verebiliyorduk. Fakat iOS 7’den itibaren gelen bu özelliğe whatsapp uyum sağlayamıyordu ve bu uygulamada hızlı cevap veremiyorduk.

iOS 9.1 güncellemesinin ardından whatsapp da çok enteresan bir şekilde hızlı cevap özelliğine kavuşmuş olmuştu. Bu durum whatsapp cephesinden gelen güncelleme ile değil de ios güncellemesi sayesinde gerçekleşiyordu. Fakat yine de ios güncellemesi yapan birçok kullanıcıda bu özellik aktif hale gelmemişti. Konu ile alakalı olarak bir whatsapp güncellemesi bekleyen kullanıcılar sonunda muradına erdi ve dün gelen güncelleme sayesinde artık whatsapp hızlı cevap özelliği uygulamayı güncelleyen herkesin hizmetine açılmış oldu. App store üzerinden yayınlanan resmi güncelleme sayesinde uygulamayı güncelleyen herkes bu özelliği kullanabilecek.iphone whatsaap güncelleme

Güncelleme sonrasında whatsappa gelen bir diğer yenilik ise apple firmasının ürettiği giyilebilir teknoloji olan apple watch’a geldi. Artık apple watch sahibi kullanıcılar whatsapp üzerinden gelen mesajları görüntüleyebiliyor ve hatta yine apple watch üzerinden cevaplayabiliyor hale geldi. Bu güncellemeler neticesinde apple ürünlerini tercih eden kullanıcıların yüzleri bir hayli gülecek.

 

Tags: #Apple Watch #giyilebilir teknoloji #ios 9.1 güncelleme #whatsapp güncelleme

author
Author: 
TTnetten AKK Olmayan Kampanya
TTnetten AKK Olmayan Kampanya
Türk Telekom hizmeti olan ttnet’in oyunculara özel
AKK Kalkıyor Resmi Açıklama Geldi
AKK Kalkıyor Resmi Açıklama Geldi
AKK ile alakalı olarak yapılan çalışmalar sonunda
Vimeo Para Kazanma
Vimeo Para Kazanma
Vimeo, artık kullanıcıların yayınladıkları videoları satmasına imkan
İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum
İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum
Daha önce instagram hesabınızı dondurma ile alakalı

Sponsor Reklam

Leave a reply "iPhone için whatsapp güncellemesi"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi