Sponsor Reklam

İphone Ekranları Değiştirilecek

In Mobil

Apple değişim programında bir yeniliğe gidiyor. Artık kırık ekranlı iPhone’ları değişim programına dahilinde kabul edecek. Bu sayede bir üst iPhone modeline geçmek için elinizde bulunan kırık ekranlı iPhone’unuzu apple a verebileceksiniz.

Bildiğimiz gibi apple’ın halihazırda bir değişim programı bulunmakta ve bu program dahilinde üst model bir iPhone sahibi olmak isteyen insanlar eski iPhone cihazlarını apple’a veriyorlar ve bu şekilde bir indirim kazanıyorlar. Fakat bu değişim programından yararlanabilmeniz için elinizde bulunan iPhone’unuzun hasar görmemiş olması gerekiyor. Ancak bu hafta itibari ile apple değişim programında bir değişikliğe gidiyor ve artık ekranı kırılmış olan iPhone modellerini de kabul etmeye başlıyor.

Bu haftadan itibaren hasar görmüş olan iPhone modelleri de değişim programına dahil edilecek. Kamerası, ekranı veya tuşlarında hasarlar bulunan iPhone’u değişim programı sayesinde apple’a verebilmeniz mümkün. iPhone sahibi kişilerin cihazlarının modeline ve depolama kapasitelerine göre indirim alabilecekler. Şu an için yapılacak olan indirimler şu şekilde iPhone 5s için 50 Dolar, iPhone 6 için 200 Dolar, iPhone 6 için 250 dolar indirim uygulanacak. Şunu da belirtelim ki yeni gelen değişim programında iletilen bilgilere göre hasarlı iPhone’un değişim programına dahil edilebilmesi için cihaz ile birlike gelen diğer parçaların kullanılabilir durumda olması şartı gerekiyor. Buda demek oluyor ki sıvı temasına maruz kalan bir iPhone’un bu programa kabul edilmemesi gibi bir durum söz konusu.

Apple Store’larda da bir değişiliğe gidilecek ve artık ekran koruyucu uygulama makineleri olacak. Alınan bilgilere göre Belkin ile anlaşma yapan Apple, telefonlarına ekran koruyucu takmak isteyen kullanıcılar için Apple Store’larda bulunan bir cihaz yardımı ile bunu en kolay ve en doğru şekilde telefonlarına uygulamış olacaklar. Daha öncelerde ekran koruyucu alan kişiler ekran koruyucularını telefonlarına düzgün bir şekilde takamamaktan yakınıyorlardı fakat artık apple store’da bulunan bu makineler sayesinde bu sorun artık son buluyor.

Tags: #apple store #iphone 6 ekran değişimi #iphone 6s ekran değişimi #iphone 7 ekran değişimi #iphone ekran değişimi #iphone garanti #iphone kırık ekran

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "İphone Ekranları Değiştirilecek"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi