Sponsor Reklam

iPhone 7 Su Geçirmez Olacak

In Mobil

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinin çıkmasının ardından iPhone 7 ile ilgili söylentiler de yavaş yavaş gelmeye başladı. İddialara göre önümüzde ki aylarda çıkacak olan iPhone 7 modelinin su geçirmezlik özelliğinin olacağı söyleniyor. Bununla birlikte iPhone 7 modelinde kablosuz sarj özelliği de olacağı söylentiler arasında yer alıyor.

Apple 2016 yılında tanıtacağı modelinin iPhone 7 olacağı tartışılmaz bir gerçek ve yeni nesil iPhone modeli ile alakalı birçok iddia ve söylentiler yayılmaya başladı. Uzun bir zamandır söylenen bu iddiaların yeni gelecek olan modelde gerçekleşeceği konusunda büyük beklentiler bulunuyor. Piyasada konuşulan son söylenti ise iPhone 7 modeli su geçirmezlik özelliği ve kablosuz şarj özelliği ile piyasaya çıkacağı yönünde.

iPhone 7 ile ilgili çeşitli sızıntılar

Fast Company isimli oluşumun iPhone için belirttiği iddialara açıklık getirmek gerekirse iPhone 7 modeli su geçirmez bir kasaya sahip olacak. iPhone 6s ve iPhone 6s plus modelleri ile karşılaştıracak olursak daha ince bir kasaya sahip olacağı da söylentiler arasında. Bununla birlikte yine uzun zamandır konuşulan kablosuz şarj özelliği de getirileceği tahmin ediliyor. Konuşma sırasında aktif olacak olan ve yeniden geliştirilen dış gürültüleri azaltma desteği ile birlikte kısa bir süre önce konuşulmaya başlanan kablosuz kulaklık veya lightning girişini kullanacak olan bir kulaklık gibi yeni özelliklerin geleceği de söylentiler arasında yer alıyor.

Tüm bu iddialarla birlikte yeni gelecek olan iPhone 7 modeli tamamen farklı özellikler ile bizlere sunulacak. Söylentilerin hepsi birbirini destekleyen iddialar olduğu için inandırıcı bir hal alıyor. Örneğin 3.5mm kulaklık girişi kullanmayarak Lightning girişinden kulaklık girişi sağlanması iPhone 7 nin kasasının da küçülmesini daha ince bir yapıya sahip olması anlamını da taşıyor. Kasada yaşanan bu gelişme ile birlikte de kablosuz şarj özelliğinin ve suya dayanıklılık özelliğinin gelebilecek olması iddialarını destekliyor. Apple bu gelişmelerle birlikte ses konusunda da ciddi yatırımlar yaptığının kanıtlarını sunuyor. Lightning girişini kullanacak yeni bir kulaklık geleceği de tahmin ediliyor ve bu kulaklık son derece üstün performansa sahip olacağı düşünülüyor. Kulaklıkta yaşanan bu gelişmeler de dış gürültünün azaltılması konusunda geliştirilecek teknolojinin kapılarını aralıyor.

Son olarak iPhone 7 ile ilgili bahsedilen tüm bu yenilik iddialarının hepsi de birbirini destekler nitelikte olduğundan dolayı iddiaların doğruluk yapının yüksek olduğunu düşündürüyor. iPhone 7 çıkış tarihi olarak klasikleşen eylül ayı bekleniyor ve iPhone çıkış tarihi Eylül 2016 olarak belirlenmiş. Eylül ayı yaklaştıkça bu iddiaların daha da netlik kazanacağı biliniyor.

Tags: #iPhone 7 çıkış tarihi #iPhone 7 kablosuz şarj #iPhone 7 lightning girişi #iPhone 7 özellikleri #iPhone 7 su geçirmez #iPhone 7 tanıtımı

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "iPhone 7 Su Geçirmez Olacak"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi