Sponsor Reklam

iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi

In Haberler

Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte tanıttığı iPhone 7 ve iPhone 7 plus modelleri dünya genelinde piyasaya çıktı fakat Türkiye’de ne zaman piyasaya çıkacağı bilinmiyordu. Bugün gelen haber ile birlikte iPhone 7 ve iPhone 7 plus modellerinin Türkiye çıkış tarihleri ortaya çıkmış bulunmakta.

Apple tarafından geliştirilen bu senenin en iyi akıllı telefonları arasında bulunan iPhone 7 ve iPhone 7 plus modelleri Apple hayranlarını mutlu etmeyi başarmıştı. Fakat heyecanla beklenen bu iki telefon ülkemizde bir türlü satışa çıkamamıştı. Bırakın iPhone 7 plus modelini iPhone 7 modeli bile ülkemize gelmedi.

Apple’ın düzenlediği etkinliğin ardından telefonu piyasaya sürmesi ile birlikte akıllarda soru işaretleri bırakan Türkiye satış tarihi konusu hakkında ortaya çeşitli iddialar atılmıştı. Özellikle iPhone 7 ve iPhone 7 plus modellerinin Eylül ayı sonu itibari ile ülkemizde satışa çıkacağı konuşuluyordu fakat bu durumun gerçekliğinin olmadığı belli oldu. iPhone 7 ve iPhone 7 plus sahibi olmak isteyen kullanıcıların biraz daha beklemesi gerekmekte. Şu an için elimize geçen bilgilere göre Apple iPhone 7 ve iPhone 7 plus modelleri ülkemizde Apple Store’larda ve Premium Apple mağazalarında satışa çıkacak ve çıkacağı tarih ise 14 Ekim olarak tahmin ediliyor.

iPhone 7 plus ön sipariş, iPhone 7 ön sipariş

Apple’ın yeni amiral gemileri olan iPhone 7, iPhone 7 plus modellerinin 14 Ekim tarihi itibari ile ülkemizde satışa çıkacağı tahmin ediliyor ve birçok internet sitesi tarihin netleşmesi ile birlikte yeni iPhone modellerini ön siparişe koymuş durumdalar. Bu siteleri ziyaret ederek iPhone 7 ve iPhone 7 plus siparişlerinizi verebilir ve ürün piyasaya çıktıktan sonra elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Tags: #iPhone 7 #iphone 7 plus #iPhone 7 Plus türkiye çıkış tarihi #iPhone 7 Plus türkiye satış tarihi #iPhone 7 türkiye çıkış tarihi #iPhone 7 türkiye satış tarihi

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
Netflix Türkiye fiyatında indirim
Netflix Türkiye fiyatında indirim
Geçtiğimiz aylarda haberini yaptığımız ve Türkiye’de hizmet

Sponsor Reklam

Leave a reply "iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi