Sponsor Reklam

iPhone 7 Plus Çift kameraya sahip olacak

In Mobil

Apple tarafından önümüzde ki dönemlerde satışa çıkartacağı yeni iphone modeline ait bazı bilgiler ortaya atılmaya başlandı. Apple’ın yeni amiral gemisi olacak olan iphone 7 ve ardından çıkacak olan iphone 7 plus modelinin ana kamerasının iki tane olacağı iddia edilmeye başlandı.

Son zamanlarda bir yerine iki farklı model ile piyasada ki varlığını devam ettiren iphone bu modellerinin bir tanesine en üst donanım özelliklerini ekliyordu. Apple bu durumdan oldukça iyi geri dönüşler aldığından dolayı bu sene çıkacak olan modelde de aynı stratejinin uygulanması bekleniyor. 2014 yılında iki farklı model ile piyasaya çıkan apple geçtiğimiz yılda iphone 6 ve iphone 6 plus modellerini piyasaya sürmüşlerdi. Genel olarak apple bu iki modele hemen hemen aynı özellikleri koyuyor olsa da iki model birbirinden bazı durumlarda ayrılık yaşıyorlar. Bunlardan bir tanesi ekran boyutu ve çözünürlüğü olurken bir diğeri ise kamera tarafında görülen farklılıklar oluyor. Bir diğer örnekte ise iphone 6 plus modelinde OIS özelliği mevcutken iphone 6 da bu özellik mevcut değildi. Bunların dışında batarya konusunda da bazı farklılıklar yaşanıyor ama bugün ele alacağımız konu iphone 7 plus kamerası ile ilgili olacak. Alınan bilgiler neticesinde yeni gelecek olan iphone 7 plus modelinin kamerası çift kamera şeklinde olacak fakat bu bilgiler şu an için sadece söylentiden ibaret.

Ortaya atılan yeni söylentiler neticesinde iPhone 7 ile iPhone 7 Plus arasında yaşanacak en büyük farkın kamera tarafında ki farklılıklar olacağı yönünde. Ortaya atılan iddialara göre iphone 7 plus ikinci bir ana kameraya sahip olacak ve bu sayede çift kamera özelliği ile bizlere gelecek. Kamera tarafında ki söylentilerden bir diğeri ise İphone 7 Plus’ın 2-3x optik zoom özelliğine sahip bir ana kamera ile geleceği yönünde. Apple’ın yeni çıkartacak olduğu modeli olan iPhone 7 modelinde kamera tarafında farklılıklar görebileceğimize kesin gözü ile bakabiliyoruz fakat iphone 7 nin bir üst modeli olan iphone 7 plus’ın kamerasının çift kamera mı yoksa tek kameramı olacağı şu an net bir şekilde belli olmadığından dolayı büyük merak uyandırıyor.

Tags: #iPhone 7 #iphone 7 kamera #iphone 7 plus #iphone 7 plus kamera #iphone 7 plus özellikleri

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "iPhone 7 Plus Çift kameraya sahip olacak"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi