Sponsor Reklam

iPhone 6s ve 6s Plus taahhütlü fiyatları

In Mobil

iPhone 6s ve iPhone 6s plus modellerinin piyasaya çıkmasının ardından akıllarda birçok soru işareti de oluşmuştu. iPhone 6s ve iPhone 6s plus fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımıza tıklayarak ilgili habere gidebilirsiniz. Peşin olarak satın alacak ve taahhüt kullanmayacak kişiler için geçerli olan fiyatlar bunlardı. Peki ya kenarda köşede para olmayan ve taahhütlü olarak iPhone 6s sahibi olacak kişiler bu telefonlara ne kadar ödeyecekler. iPhone 6s ve iPhone 6s plus’ın satışa çıkmasının ardından operatörlerin taahhütlü satıl fiyatları da bir bir ortaya çıkmaya başladı. 8000 TL ye kadar ulaşan taahhütlü fiyatlar…

iPhone 6s piyasaya çıktıktan sonra operatörler tarafından da satılacak olan bu modelin fiyatları da ortaya çıkmaya başladı. işte iPhone 6s taahhütlü fiyatları;

iPhone 6s fiyatı Türkcell’de gerçekten el yakıyor gibi görünse de aslında bütün operatörlerde hemen hemen aynı fiyatlar mevcut. iPhone 6s 128 GB fiyatı 7850 TL olacak. iPhone 6s plus ’da durumlar biraz daha farklı ve taahhütlü fiyatı 8300 TL olması bekleniyor. iPhone 6s 16 GB taahhütlü fiyatı 5399 TL iPhone 6s plus 16 GB fiyatı 5899 TL olacak.

Vodafone cephesinde de durumlar farklı değil Vodafone iPhone 6s 16GB taahhütlü fiyatı 6120 TL civarında seyrediyor. Bununla birlikte vodafone iPhone 6s plus fiyatları konusunda henüz net bir fiyat belirlemedi ve bu nedenle de iPhone 6s plus fiyatlarını bilemiyoruz.

Turkcell’de 24 ve 12 ay taahhüt olmak üzere iki farklı fiyatlandırma da mevcut. iPhone 6s 16 GB modelini almak isterseniz taksit sayısını 12 ye indirebilir ve 4272 TL olarak taahhütlü bir şekilde satın alabilirsiniz.

Vodafone ’a baktığımızda Turkcell’e oranla biraz daha pahalı fiyatlar gözümüze çarpıyor. Vodafone ’da en ucuz iPhone 6s taahhütlü fiyatı 4800 TL olarak karşımıza çıkıyor. Şunu da belirtmek gerekir ki bu fiyatların içerisinde operatörlerin kullanıcılarına sunduğu dakika paketleri sms paketleri ve internet paketlerinin de fiyatlarının dahil olduğunu hatırlatmakta fayda var. iPhone 6s’inizi vodafone ’dan almak isterseniz en ucuz taahhütlü tarifesinde her yöne 500 dakika, her yöne 5000 sms ve 2 GB internet paketi bulunduruyor. Türkcell’in paketi vodafone ’un paketine göre biraz daha mantıklı gibi duruyor. Türkcell’in sunduğu en ucuz fiyatlı iPhone 6s taahhütlü tarifesinde her yöne 1000 Dakika, her yöne 1000 sms ve 4 GB internet paketi mevcut.

iPhone fiyatları el yakıyor ocak söndürüyor

Artık ülkemizin içerisinde bulunduğu durum nedeni ile artan dolar ve saçma sapan vergiler nedeni ile artan telefon fiyatları aslında sadece telefonda değil dolar bazlı gelen her şeyin fiyatı arttı ve bu durum artık teknoloji meraklılarının canını sıkan bir hal almaya başladı. iPhone 6s ve iPhone 6s plus fiyatları uçmuş durumda ve bu telefonları almak biraz orta sınıf gelir düzeyine sahip bireyler için son derece lüks bir hareket adamlar 2 – 3 maaşını yatırsa yine de telefonu satın alamayacaklar. Cihazın normal fiyatları oldukça pahalıyken birde operatör taahhütleri ile neredeyse iki katına çıkan fiyatlara telefon almak kadar saçma bir hareket daha olamaz herhalde. Bu teklifler kullanıcıya yardımcı olmak için değil de kullanıcıların zaten boşalan ceplerini biraz daha boşaltmak için yapılmış taahhüt teklifleri gibi duruyor.

 

Tags: #iphone 6s plus turkcell fiyatı #iphone 6s plus vodafone fiyatı #iphone 6s turkcell fiyatı #iphone 6s vodafone fiyatı

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "iPhone 6s ve 6s Plus taahhütlü fiyatları"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi