Sponsor Reklam

iOS 9.3 Uygulama çökme hatası

In Yazılım

Apple tarafından yakın bir zamanda yayınlanmış olan iOS 9.3 güncellemesi ile birlikte uygulama çökme hatası da gelmiş gibi görülüyor. Şimdi iOS 9.3 uygulama çökme hatası ile ilgili detayları sizinle paylaşalım.

Bildiğiniz gibi uzun bir süredir iOS 9.3 beta sürümü ile karşımızdaydı ve geçtiğimiz günler içerisinde iOS 9.3 tam sürümü dağıtılmaya başlanmıştı. Yapılan Apple etkinliği itibariyle dağıtımına başlanan iOS 9.3 işletim sisteminin hala tam olarak tamamlanmadığı görüldü. Öyle ki yeni sürüm ile birlikte birçok hata ve uygulama çökme hatası da gelmiş durumda.

iOS 9.3 Uygulama Çökme Hatası

Uygulama çökme hatasının yoğun olarak gözlemlendiği modeller iPhone 6 ve iPhone 6s plus modelleri. iMessage ve Safari içerisinde bulunan linkler tıkanıldığı zaman uygulamaların çoğu zaman donduğu ve hatta çöktüğü yönünde bir çok şikayet gelmiş durumda ve bu şikayetleri bir kullanıcı youtube’a yüklemiş olduğu video ile de destekledi. Şu an için apple tarafından iOS 9.3 uygulama çökme hatası ile alakalı olarak herhangi bir resmi açıklama yapılmış değil. Fakat kısa bir zaman sonra iOS 9.3.1 ile birlikte bu gibi yaşanan sorunların çözüme kavuşturulacağı tahmin edilmekte. iOS 9.3 uygulama çökme hatasıyoutube üzerinden yapacağınız arama ile bulabilirsiniz. Video iPhone 6s iOS 9.3 safari bug ismi ile yayınlandı.

iOS 9.3 uygulama çökme hatası çözümü

Kısa bir süredir hayatımıza girmiş olan iOS 9.3 işletim sisteminde yaşanan uygulama çökme hatasının şu an için bir çözümü mevcut değil fakat yukarıda da belirttiğimiz üzere yakın zamanda yayınlanacak olan iOS 9.3.1 güncellemesi ile birlikte bu tarz sorunların ve hataların önüne geçileceği aşikar. Yani yapacağınız tek şey bu duruma biraz daha katlanmak ve iOS 9.3.1 güncellemesinin gelmesini beklemek.

Tags: #ios 9.3 #ios 9.3 güncellemesi #iOS 9.3 hatası #iOS 9.3 Uygulama çökme hatası #iOS 9.3.1 güncellemesi

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

Leave a reply "iOS 9.3 Uygulama çökme hatası"

Must read×

Top

jigolositesi