Sponsor Reklam

iOS 9.3 Beta 6 Geliştiricilere sunuldu

In Yazılım

Apple tarafından başlatılan uygulamada gelecek güncellemeler öncelikle geliştiricilere beta olarak verilmekte. iOS 9.3 Beta 6 güncellemesi bugün itibari ile geliştiricilere sunulmuş durumda. iOS 9.3 güncellemesi için çalışmalarını son hızıyla sürdürmeye devam eden apple bugün iOS 9.3 Beta 6 güncellemesini geliştiriciler için yayınladı. Bununla birlikte de whatchOS 2.2 beta 6 ve OS X 10.11.4 beta 6 güncellemesi de yayınlanmış durumda. iOS 9.3 ile birliktegüncellenecek olan işletim sisteminin bize ne gibi faydalar sağlayacağından bahsedelim. Aynı zamanda diğer cihazlarda kullandıkları işletim sistemlerine gelecek güncellemeleri de beta sürümünde geliştiricilere sunması apple’ın bu işe özen gösterdiğinin açık belirtisi.

iOS 9.3 Beta 6 güncellemesi neler getiriyor

önceki beta sürümünde yaşanan sorunların giderilmiş olduğu iOS 9.3 Beta 6 bizlere hata düzeltmelerinin yanı sıra performans konusunda iyileştirmeler getirecek. iOS 9.3 güncellemesinin ardından hizmete girecek olan Gece Modu özelliği kontrol merkezi üzerinden yönetilebilecek. Apple’ın bu ay içerisinde düzenleyecek olduğu etkinlik düşünüldüğü zaman iOS 9.3 Beta 6 sürümünün son beta sürümü olacağı ve tam sürümün yakında geleceği düşünülmekte. Eğer siz de iOS 9.3 Beta 6 sürümünü kullanmak istiyorsanız size bu sürümün nasıl yükleneceğini anlatayım. Öncelikle cihazınızın UDID kaydının olması gerekiyor ve ardından Apple geliştirici sayfasına giriyorsunuz sonrasında ise IPSW doyasını indirip iTunes üzerinden cihazınıza yüklüyorsunuz.

iOS 9.3 hangi modellere gelecek.

iOS 9.3 güncellemesini alacak modeller: iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 şeklinde sıralanıyor.

Tags: #iOS 9.3 alan modeller #iOS 9.3 Beta 6 nasıl yüklenir #iOS 9.3 güncellemesi alan modeller #iOS 9.3 güncellemesi nasıl yüklenir #iOS 9.3 güncellemesi nedir #iOS 9.3 nasıl yüklenir

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

Leave a reply "iOS 9.3 Beta 6 Geliştiricilere sunuldu"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi