Sponsor Reklam

iOS 10 Yüklemeyin

In Yazılım

Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios işletim sistemine bağlı cihazlara iOS 10 güncellemesi geldi. Fakat eğer ki iOS 10 güncellemesini yüklemediyseniz biraz daha beklemenizi öneririz çünkü gelen güncelleme ile birlikte birçok hata bizlerin karşısına çıkıyor. Apple ise bu güncellemede bulunan hataların giderilmesi adına uğraşlarını sürdürüyor. iOS 10 güncellemesi ile gelen hataların tümünü bu haberde bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz gün apple tarafından yayınlanmış olan yeni işletim sistemi sürümü olan iOS 10 sürümü mobil cihazlar için indirile sunulmuş durumda. Ama bu güncelleme ile birlikte bir çok farklı hata ile karşılaşan kullanıcılar şikayetlerini dile getirmeye başladı. Şimdi ise T-Mobile firması apple cihazları kullanan müşterilerini uyardı. iPhone kullanıcıları iOS 10 güncellemesini yükledikten sonra birçok hata ile karşılaşmaya başladı.

T-Mobile firması Amerika’daki müşterilerinin haricinde tüm dünyada hizmet verdiği bölgelerde ki iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPhone SE kullanan müşterilerine bir uyarı yaptı. T-Mobile bu cihazları kullanan müşterilerine iOS 10 güncellemesini şimdilik yüklememelerini önerdi.

iOS 10 bağlantı problemine yol açıyor

iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPhone SE cihazlarından iOS 10 güncellemesini yükleyenler, iOS 10 güncellemesinden dolayı meydana gelen bir hata nedeni ile internet bağlantılarında kopmalar yaşayabiliyor ve bunun yanı sıra birçok bağlantı problemi ile de karşı karşıya geliyorlar. Bu olay hakkında resmi açıklama ise T-Mobile resmi twitter hesabı üzerinden yapıldı.

Yaşanan sorun hakkında bilgi veren T-Mobile sorun üzerinde çalıştıklarını ve 24 ile 48 saat arasına bir süre içerisinde bu sorunun çözüme kavuşturulabileceğini dile getirdiler. iOS 10 güncellemesini henüz yüklemeyenlerin bu güncellemeyi bir süre daha yüklememelerini önerdi. Yüklenilmesi durumunda ise bağlantı ayarlarında sıkıntılar olabileceği ve doğru bir şekilde çalışmayabileceği belirtildi.

Eğer ki bu durumdan haberiniz yoktuysa iOS 10 güncellemesini cihazınıza yüklediyseniz üstüne bir de bağlantınız sürekli olarak gidiyor ve geri gelmiyorsa o zaman bu soruna bir çözüm bulunana kadar yapacağınız şeyler son derece can sıkıcı bir hal alacak. Giden bağlantınızı geri getirebilmek için iPhone cihazınızı yeniden başlanmanız gerekiyor. Üstelik bağlantınız gittikçe bu işlemi sürekli olarak tekrarlamanız da gerekiyor.

Tags: #iOS 10 #iOS 10 güncellemesi #ios 10 hataları #ios 10 nasıl yüklenir

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram
İnstagram Ücretsiz Takipçi Arttırma Yöntemi
İnstagram Ücretsiz Takipçi Arttırma Yöntemi
Sosyal medyanın popüler ağlarından bir tanesi olan

Sponsor Reklam

Leave a reply "iOS 10 Yüklemeyin"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi