Sponsor Reklam

Intel, Ekran Kartı Dönemi Bitiyor

In Haberler

İntel’in merakla beklenmekte olan yedinci nesile ait işlemcileri ile ilgili olarak yepyeni detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı. İntel’in yedinci nesil işlemcilerinde sunacağı teknolojiler sayesinde ekran kartı dönemine son vermeye başlayabilir.

İşlemci üreticileri arasında adından bahsettiren ve sözünü geçiren intel bu anlamda oldukça başarılı bir şirket olma özelliğine sahip. Yıllardan beri süren başarılarına ve çok geniş alanlarda ürettiği özel işlemciler sayesinde kullanıcıların severek kullandığı bir marka haline geldi. İntel’in yeni nesil işlemcileri hakkında ortaya atılan yeni haberler ile özellikle oyuncular son derece heyecanlanacağa benziyor. Kaby Lake mimarisi ile çıkacak olan işlemcileri piyasaya sürecek olan intel bu yedinci nesil i serisi işlemcileri ile birlikte dahili GPU performansını göklere çıkartacak.

İntel Core i7 7700K işlemcisi ile 4.5 GHz saat frekansına çıkabilmeyi başaran bu işlemcinin içerisinde barındırmış olduğu GPU sayesinde yeni nesil oyunların bile oynanabileceği iddia ediliyor fakat bu iddiaların gerçek olup olmadığını önümüzde ki günlerde hep beraber öğreneceğiz.

4.5 GHz saat hızına çıkabilen Intel Core i7 7700K‘nın sahip olduğu dahili GPU ile yeni nesil oyunların dahi oynanabileceğini söylense de iddiaların gerçeği yansıtıp yansıtmadığını önümüzdeki bir kaç ay içerisinde öğrenebileceğiz. Kaby Lake mimarili işlemcilerin GPU performansları 4K tarzında yüksek çözünürlüklere erişmek isteyen oyuncular açısından yetersiz olacak olsa da Full HD ya da 2K gibi çözünürlükleri kullanıcılara sunabilecek ve bu sunduğu özellik sayesinde insanları memnun bırakacak. Bu durum kullanıcılar açısından son derece sevindirici bir haber olarak karşılandı.

Tags: #full hd #i7 7700K #Intel Core i7 7700K #intel ekran kartı #kaby lake

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "Intel, Ekran Kartı Dönemi Bitiyor"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi