Sponsor Reklam

İnstagram Ücretsiz Takipçi Arttırma Yöntemi

In Yazılım

Sosyal medyanın popüler ağlarından bir tanesi olan instagram’da takipçi sayınızı arttırmak çok zor bir işlem değil. Peki, instagram’da sizi takip eden kişi sayısını arttırmak için neler yapmanız gerek? Sizin için hazırladığımız bu instagram rehberi sayesinde artık siz de instagram takipçi arttırma yöntemlerini öğrenebileceksiniz. Şimdi rehberimize geçelim

İnstagram’da takipçi arttırma yolları

Son zamanlarda dünyada ve türkiye’de popülaritesi oldukça artmış olan sosyal ağ instagramda takipçi arttırma işlemleri de ilgi göremeye başladı. İnstagram çeşitli şekillerde ve amaçlarda kullanılan bir ağ haline geldi. Öyle ki bazı kişiler instagram üzerinden satış yapmaya dahi başladılar bu nedenden dolayı da takipçi sayısı büyük önem kazandı. Daha çok kişi takip ettiği zaman daha fazla kişiye hitap etme şansına sahip olan kişiler satışlarını bu şekilde gerçekleştirmeye başladılar.

Twitter, facebook ve instagram gibi sosyal ağlar üzerinden takipçi kazanmak birçok kişinin uğraştığı fakat yanlış yöntemler uyguladıkları için başarılı olamadıkları bir konu oldu. Özellikle instagram’da bazı hesaplar yanlış hastag ve fazla hastag kullanarak oluşturdukları paylaşımlar yapmaya başladılar bazı hesaplar ise tamamen alakasız paylaşımlar yaparak takipçi arttırmaya çalıştıkları ve bu sayede başarılı olabileceklerini düşünmekteler.

Diğer sosyal ağlara nazaran instagram üzerinden takipçi kazanmak çok ta kolay bir şey değil. Fakat sizin için hazırladığımız bu yöntemleri kullanarak takipçi kazanmanın artık ne kadar kolay bir şey olduğunu göstereceğiz. Peki, Instagram’da takipçi kazanmak için ne yapmak gerekiyor? İnstagram kalıcı takipçi nasıl arttırılır, instagram’da kalıcı takipçi kazanma rehberi.

Instagram’da kullandığınız hashtag önemli

Hastag denildiği zaman bu konunun en doğru ve en çok kullanıldığı sosyal ağ instagramdır. Fakat çoğu kullanıcı hastag sınırının 30 adet e kadar kullanılabilmesine rağmen bu sınırı sonuna kadar kullanabilmek için uğraşıyor ve bu sayede beğeni ve takipçi arttırabileceğini düşünüyor. Ancak bu yöntem instagram kullanıcılarına takipçi kazandırsa dahi bu takipçiler kalıcı olmuyor ve geçici süreli takipçiler olarak sizin hesabınızı takip etmeye başlıyorlar. Bir paylaşım yaparak ve hastagleri sonuna kadar doldurarak 20 – 30 takipçi kazanan sayfaların bu gelen takipçilerin hemen hemen hepsi bir süre sonra takibi geri çekiyorlar. Peki bu kalıcı takipçi için yapacağınız hashtagler nasıl olmalı? Hashtag kullanımı nasıl yapılmalı?

Öncelikle yapmanız gereken şey hashtag sınırı olan 30 adetlik kullanım sınırını sonuna kadar kullanmayı bırakmanız gerekiyor ve sadece paylaşımınızın içeriği ile alakalı hashtagler kullanmanız gerekiyor. Örnek vermek gerekirse bir kadın resmi paylaşırsanız #love, #girl, #woman ve #photo ve bunlara benzer 10 ile 20 arasında değişen bir hashtag kullanmanız gerekir. Tabi hitap ettiğiniz kullanıcılar Türk ise Türkçe hashtag yabancıysa hitap ettiğiniz ülkenin dilinde hashtagler kullanmanız gerekiyor. Bu sayede paylaştığınız içeriğe ilgi duyan kişiler sizin fotoğraflarınızı beğenebilir ve sayfanızı takip etmeye başlayabilir. Üstelik ilgisine yönelik paylaşım yaptığınız için sadece kalıcı takipçiler sizi takip edecektir.

İnstagram takipçi sayısı arttırmak için diğer yöntemleri ise sitemizde bulabilirsiniz. Bunlar farklı rehberler şeklinde hazırlanmıştır. Bu rehberimiz hashtagler ile alakalıdır.

Tags: #instagram takipçi arttırma #instagram takipçi arttırma taktikleri #instagram takipçi arttırma yöntemi #instagram takipçi arttırma yöntemleri #instagram takipçi ücretsiz

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

  1. author

    İnstagramHizmetleri1 sene ago

    10 TL’den Başlayan Fiyatlara Güvencesiyle Takipçi, Beğeni ve Video İzlenme Hizmetleri İle İnstagram Hesabınızı Zirveye Taşımak İçin Tıklayın h

    Reply

Leave a reply "İnstagram Ücretsiz Takipçi Arttırma Yöntemi"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi