Sponsor Reklam

İnstagram Hesap Onaylama Nasıl Yapılır?

In Yazılım

İnstagram da hesap onaylama veya diğer bir deyişle instagram hesap doğrulama nedir ve nasıl yapılır? İnstagram hesap doğrulama için neler yapmalı ne gibi işlemler uygulamaları bu gibi detaylara değindiğimiz bu yazımız sizlere büyük faydalar sağlayacaktır.

İnstagram da mavi tik alma diğer bir ifadeyle instagram hesap onaylatma işlemi aslına bakılırsa facebook ve twitter da gördüğümüz hesap doğrulamaonaylı hesap” sistemi ile aynı sistemdir. Bunun dışında farklı bir faydası bulunmamaktadır. Başlarda çok fazla takipçisi olan ve gönderi erişimi yüksek olan ünlülerin hesaplarına verilen bu doğrulanmış hesap özelliği var olan bir hesabın gerçekten o ünlüye ait veya o firmaya ait olduğunu gösteren bir şeydir. Facebook ve twitter’da da olduğu gibi instagram hesabı onaylı kişiler gerçekten o hesabın sahibi olduğunu ve bu hesabın güvenilir bir hesap olduğunu takipçilerine kanıtlamaktadır. Peki, instagram hesap onaylatma veya instagram hesap doğrulama işlemi nasıl yapılmaktadır?

instagram Mavi Tık Alma – instagram Hesap Onaylatma – instagram hesap doğrulama

instagram’ın resmi olan internet sayfasında bulunan verilere göre bu olay sadece ünlü kişileri için aktif ve instagram sadece bu kişilerin hesaplarını doğrulamaktadır. Bununla birlikte aynı sayfada yer alan bilgilere göre şu an için hesap onaylatmak adına başka bir instagram’a başvurabilmek adına farklı bir yöntem de bulunmamakta. İnstagram hesabının güvenilir bir hesap olduğunu belirleyebilmek için facebook ve twitter hesapları ile bağlantılı olması ve bu hesapların da aktif olarak kullanılıyor olmasının oldukça faydası olduğu bilinmekte. Şu an için ülkemizde bulunan instagram kullanıcılarından sadece iki kişinin instagram hesabı onaylanmış durumda. Bu ünlülerden bir tanesi Barcelona’da top oynayan milli futbolcumuz Arda Turan ve muhteşem yüzyıl dizisinden tanıdığımız oyunu Meryem Uzerli.

Sonuca geldiğimiz zaman eğer tanınmış bir kişiyseniz veya tanınmış bir kişinin hesabını yönetiyorsanız o zaman hesabınızı onaylatmak için yapacağınız tek yol mail aracılığı ile instagram da yetkili kişiler ile temasa geçmek. Fakat bu yöntemi kullansanız dahi hesabınızın onaylı bir hesap olacağı garantisini vermiyoruz. Bunun haricinde ise çok takipçilik normal kullanıcıların hesaplarını onaylatabilmesi ve instagram mavi tık simgesini alabilmesi için dolduracağı herhangi bir form bulunmadığını da belirtelim.     

Tags: #instagram hesap doğrulama #instagram hesap doğrulama nasıl yapılır #instagram hesap dondurma linki #instagram hesap onaylama #instagram hesap onaylatma

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

 1. author

  İroş Ylz11 ay ago

  İyi günler bana instagram hesap doğrulama sayfası geldi. E postama kod gönderilmiş fakat ben e postama giremiyorum. Giremediğim için de hesabı doğrulayamıyorum. Ne yapmalıyım…

  Reply
  • author
   Author

   Sucuk Admin11 ay ago

   Mail adresinize bir şekilde ulaşmayı deneyin. güvenlik bilgilerini hatırlıyorsanız onlar ile giriş yapabilirsiniz. eğer mail adresinizi telefon numaranız ile doğruladıysanız mail adresinizin şifresini telefon numaranıza gelecek kod ile sıfırlayabilirsiniz.

   Reply
 2. author

  adige.furkan10 ay ago

  Bu hesabı onaylamak istiyorum şahsım adına doğru hesap

  Reply

Leave a reply "İnstagram Hesap Onaylama Nasıl Yapılır?"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi