Sponsor Reklam

İnstagram çoklu hesap açma

In Yazılım

Fotoğraf paylaşma platformu olan instagram’a birden fazla oturum açma özelliği geldi. Öncelikle iOS platformunda kullanıma sunulan instagram çoklu oturum açma özelliği ilerleyen aşamalarda android işletim sistemine sahip telefonlar da da kullanıma sunulacak. Birden fazla instagram hesabı bulunan kişilerin ce sosyal medya işi yapan şirketlerin sürekli hesap değiştirerek instagramı kullanmaları gerekiyordu ve artık hem kullanıcıları hem de şirketleri sevindiren bir özellik geldi. İnstagram’ın resmi twitter hesabından atılan tweette belirtildiği üzere instagram uygulaması artık çoklu oturum açma özelliğini desteklemeye başladı. İnstagram çoklu oturum açma özelliği kullanıcıları son derece mutlu etmiş durumda.

Sosyal medya dünyasında en popüler fotoğraf paylaşma uygulaması olan instagram dün itibari ile artık çoklu oturum açma özelliğine sahip. İnstagram çoklu oturum açma özelliği şu an için sadece iOS kullanıcılarında aktif edilmiş durumda. İlerleyen günlerde android kullanıcılarına da bu özellik sunulmaya başlanacak. İnstagram çoklu oturum açma özelliği ile birlikte artık instagram kullanıcıları birden fazla instagram hesabına giriş yapabilecek ve bu hesapları yönetebilecekler. Hesaplar arasında da anlık olarak geçiş sağlanabilecek. Bu özelliğin bir benzeri ilk olarak twitter uygulamasına gelmişti ve oradan görmeye alışık olduğumuz çoklu oturum açma özelliği artık instagram kullanıcılarına da çoklu oturum açma özelliği sunacak bu sayede de kullanım kolaylığı sağlayacak.

İlerleyen günler içerisinde android kullanıcılarına da sunulacak bu özellik şu an için sınırlı sayıda iOS kullanıcısında aktif edilmiş durumda. Deneme aşaması gibi bir evreden geçen instagram yakın zamanda tüm kullanıcılarda da aktif edilecek. Bakalım kullanışlı ve kolay bir şekilde instagramı kullanmaya devam edebilecek miyiz?

Tags: #instagram android #instagram çoklu hesap açma #instagram çoklu oturum #instagram çoklu oturum açma #instagram çoklu oturum nasıl açılır #instagram güncellemesi #instagram ios

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

Leave a reply "İnstagram çoklu hesap açma"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi