Sponsor Reklam

HTC One M10 çıkış tarihi, fiyatı

In Mobil

Son yıllarda biraz düşüş yaşasa da adından sıkça söz ettiren HTC, yeni gelecek olan One M10 modeli ile tekrar şaha kalkmayı amaçlıyor. Mobil cihazların içinde bulunduğu sektör dalgalı bir sektör ve kullanıcılar dev markaları bir anda yüz üstü bırakabilme potansiyeline sahip. Bunun en büyük örneği ise hızlı bir yükseliş yakalayan ve sektörde adını sıkça duyduğumuz HTC markası. Birkaç seneye kadar özellikle Türkiye piyasasında zirve yarışına dahil olan HTC kısa bir süre geçtikten sonra yeni çıkartmış olduğu modeller kullanıcıların beklentilerini karşılayamamasıyla birlikte akıllı telefon piyasasından kopmuş ve zirvedeki yarışını kaybetmişti. Tabi ki bu durum sadece Türkiye piyasası için değil genel dünya piyasası içinde aynı şekilde gelişmişti. Geçtiğimiz sene Mobile World Congress fuarında tanıtılan HTC One M9 modeli telefonu başlıca rakiplerinden olan samsung galaxy s6 modeli başta olmak üzere diğer akıllı telefonların da gerisinde kalmış donanım özelliklerine sahipti ve bu durum kullanıcıların canını sıkmaya yetiyordu. HTC yeni çıkartacak olduğu One M10 modeli ile birlikte eskinin üzerine bir çizgi çekmeyi planlıyor.

Geçmiş dönemlerde HTC’nin yeni çıkartacak olduğu akıllı telefonun bazı teknik detayları ortaya çıkmıştı fakat bu bilgiler söylentiden öteye geçemediler. Şimdi HTC Source sitesi üzerinden yapılan açıklamalara göre HTC One M10 modeli tahmin edilen tarihten daha erken bir zamanda çıkacağı belirtildi. Bunların yanında özellikleri ile de piyasada en iyiler arasında sayılabilecek bir yer edineceği tahmin ediliyor. Söylentiler dahilinde telefonun kasasında metal bir kaplama bulunacak. Buda demek oluyor ki HTC One M10 modeli diğer modellerine nazaran daha dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olacak. Yine günümüzün modasına uyacak olan HTC One M10 parmak izi okuyucu sensörüne de sahip olacağı biliniyor. Sony Xperia serisinde görmeye alışık olduğumuz suya ve toza dayanıklılık özelliği bu sefer HTC One M10’da karşımıza çıkacak. Telefonun içine baktığımız zaman ise oldukça başarılı donanım özellikleri ile karşılaşacağımızı söyleyebiliriz. 3000 mAh batarya ile piyasaya çıkacak olan HTC One M10 kamera tarafında ise yine iddialı olacak. 23 megapiksellik ana kamera da dahil edileceği tahmin ediliyor. Ekran olarak 4K ekran ve 4 GB RAM ile geleceği söylentiler arasında yer alırken telefonun en fazla dikkat çeken özelliği ise çipseti oluyor. HTC Source tarafından aktarılan bilgiler neticesinde HTC One M10 hem Snapdragon 820 ile piyasaya çıkacak hem de şu an için adı belli olmayan MediaTek Bir işlemci ile piyasaya çıkacak.

Avrupa ve Amerika için snapdragon 820 işlemcili model piyasaya sunulacakken Asya ve diğer uzak doğu ülkeleri için ise MediaTek’li olan versiyonu piyasaya sunulacak. Geçen sene Mobile World Congress Fuarında tanıtılan yeni model akıllı telefonu bekleneni veremediği ve fuarın şanssızlık getirdiğine inandıkları için olacak ki daha önceki modelleri olan One M7 ve One M8 modellerinde yaptıkları gibi HTC One M10 modelinde de mart ayında düzenlenecek özel bir etkinlik ile tanıtımı yapılacak. Kullanıcılar gelen haberler neticesinde HTC One M10’dan oldukça umutlular. HTC One M10 çıkış tarihi olarak şu an net bir bilgi yok. HTC One M10 çıkış tarihi ile ilgili detaylar mart ayı içerisinde yapılacak olan özel etkinlik ile birlikte netleşeceği tahmin ediliyor. Bununla birlikte HTC One M10 fiyatı hakkında gerekli açıklamalar da yine bu etkinlikte yapılacaktır. HTC One M10 fiyatının şu an için belirsizliğini koruduğunu belirtelim. HTC One M10 incelemesi telefon çıktıktan sonra teknosucuk’ta olacak. İnceleme videoları ve makaleleri için bizi takip etmeye devam edin.

Tags: #htc one m10 #htc one m10 android #htc one m10 çıkış tarihi #htc one m10 donanım özellikleri #htc one m10 fiyatı #htc one m10 ne kadar #htc one m10 ne zaman çıkar #htc one m10 özellikleri #htc one m10 teknik özellikleri

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

  1. HTC 10 özellikleri, çıkış Tarihi | Tekno Sucuk2 sene ago

    […] HTC One M10 çıkış tarihi, fiyatı […]

    Reply

Leave a reply "HTC One M10 çıkış tarihi, fiyatı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi