Sponsor Reklam

HTC A16 Görüldü

In Mobil

Bugün başlayacak olan MWC (Mobil Dünya Kongresi) öncesinde HTC tarafından çıkartılacak olan yeni akıllı telefon HTC A16 ortaya çıktı. Tasarım olarak bir hayli değişik bir yapıda olan HTC A16 görselliğe önem veren kullanıcılar tarafından rağbet görebilir. HTC firmasının mobil dünya kongresi içerisinde herhangi bir akıllı telefon tanıtmayacağı biliniyordu. HTC’in yeni amiral gemisi modeli olacak olan ONE M10 modeli mart ayında tanıtılacağından dolayı mobil dünya kongresini boş geçeceklerdi. Tayvanlı akıllı telefon devi HTC’nin HTC A16 ile mobil dünya kongresinde karşımıza çıkacağı söylentileri ortalıkta dolaşmaya başladı. HTC A16 model ismine sahip olacak olan yeni akıllı telefonun @evleaks isimli bir kullanıcı tarafından sızdırılması ile birlikte HTC’nin Desire serisi akıllı telefonlarının devamı olacağı düşünülen HTC A16 modelinin tanıtımının mobil dünya kongresinde yapılacağı ortaya atıldı.

HTC A16 özellikleri, incelemesi

HTC A16 tasarım olarak oldukça şık bir yapıda. HTC A16 ön tarafta bulunan iki hoparlöre sahip olacak ve arka tarafında çıkıntılı bir şekilde konumlandırılmış olan arka kamerası mevcut. Tasarım detaylarının haricinde HTC A16 özellikleri hakkında şu an herhangi bir bilgi mevcut değil. Çeşitli renk seçenekleri ile piyasaya çıkacağı bilinen HTC A16’nın ince ve şık bir telefon olacağı biliniyor. Mobil dünya kongresinde tanıtılması beklenilen HTC A16’nın işletim sistemi olarak Android 6.0 Marshmallow ile kutu içerisinden çıkacağı tahmin edilmekle birlikte HTC A16 fiyatı ile alakalı detaylarda sızdırılmış durumda fakat bu bilgiler resmi kaynaklardan alınan bilgiler olmadığından dolayı şu an için bir gerçeklik payı bulunmamaktadır. Sızıntı haberlere göre HTC A16 fiyatı 150 dolar olarak belirlenmiş ve buda orta segment bir telefon olacağı konusunda bizleri aydınlatıyor. Bununla birlikte HTC A16 kamerasının çıkıntılı olması muhtemelen başarılı bir kamera ile geleceğinin habercisi olma niteliğini taşıyor. Bakalım ilerleyen günlerde mobil dünya kongresinden ne gibi şaşırtıcı haberler alacağız.

Tags: #android 6.0 marshmallow #HTC A16 çıkış tarihi #HTC A16 fiyatı #HTC A16 inceleme #HTC A16 özellikleri #HTC A16 renk seçenekleri

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "HTC A16 Görüldü"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi