Sponsor Reklam

GTA Online Sevgililer Günü Güncellemesi

In Oyun

Grand Theft Auto V oyunu single player modunun yanı sıra online modu ile daha fazla ses getiren bir oyun olmuştu. GTA 5 online için yayınlanan güncellemeler neticesinde oyun sürekli güncel tutuluyor ve yayınlanan dlc’ler de ücretsiz olarak oyun sahiplerine sunuluyor. İşte bu konuda sevgililer gününün yaklaşması ile birlikte yeni bir güncelleme haberi aldık. Gelecek olan güncelleme neticesinde oyuna sevgililer günü paketi ekleniyor ve gelecek güncelleme ile birlikte oyun içinde neler değişeceği görüntülendi.

Grand Theft Auto V oyuncularının buluşma alanı olan GTA Online platformu için yayınlanan yepyeni bir güncelleme geliyor. Bildiğiniz gibi birkaç gün önce Playstation 4, Xbox One ve PC platformları için yayınlanan 450 MB boyutlarında yepyeni bir mod gelmiş ve bu mod ile birlikte de iki farklı araç oyuna dahil edilmişti. Alınan bilgilere göre GTA Online uzun bir dönem daha güncellenmeye devam edecek ve yeni gelecek bir güncelleme sonrasında GTA Online yeni araçlar eklenecek. Bu araçlar arasında geçmiş dönemlere ait olan ve mafya ile özdeşleşmiş bir konsepte sahip araçlar oyuna eklenmiş olacak. Mafya konseptine sahip yeni araçlar ve yeni giysilerin ekleneceği iki adet yeni oyun modu ile birlikte oyun daha da güzel bir hal kazanacak. Rhino Hunt ve Till Death Do Us Part isimlerine sahip olan bu iki mod ile ilgili detaylar şu an için elimize ulaşmadı fakat bu modlar ile yeni bilgiler geldiği zaman sizlerle paylaşacağım. Son olarak bu bilgileri sızdıran bir oyuncu güncellemeyle alakalı bir de oynanış videosu hazırladı.

Tags: #GTA Online güncelleme #gta online Rhino Hunt #GTA Online Sevgililer günü #gta online Till Death Do Us Part #GTA Online yeni güncelleme

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "GTA Online Sevgililer Günü Güncellemesi"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi