Sponsor Reklam

GTA 6 Amerika’da Geçiyor

In Oyun

GTA 5 uzun zamanlardan beri oynanmakta olan bir oyun ve her ne kadar bir çok oyuncu tarafından oynanmaya devam etse de artık popülerliği yavaş yavaş azalmaya başladı ve GTA 6 ile ilgili haberlerin çıkması da bu anlamda hız kazandı. GTA 5 hala birçok oyuncu tarafından oynanıyor ve yeni çıkmış bir oyun gibi görülüyor fakat oyun ilk başta konsollar için çıkmıştı ve çıkış tarihi ise bundan 3 yıl öncesine dayanıyor. 2013 çıkışlı olan GTA 5’e artık eski bir oyun dememizin vakti geldiği düşünülebilir ve durum böyle olduğu için de oyuncuların gözleri yavaş yavaş GTA 6 ya dönmeye başladı. GTA 6 ile ilgili söylentilerin de sıkça gündeme gelmesi oyuncuları GTA 5’den soğutmaya yetiyor.

Bu güne kadar GTA 6 hakkında çıkan 3 farklı söylenti bulunmakta. Bunların başında ve oyuncular tarafından da en çok dikkat çeken özelliğin GTA 6 da kadın bir karaktere sahip olacağımız söylentileri. İlk çıktığı yıllardan beri satış rekorları kırmayı başaran ve her serisinde ayrı bir olay yaratan GTA serisi oyunlarında bu güne kadar hep erkek karakterler ile oynamıştık ve bu sefer GTA bize bir sürpriz ile geliyor ve oyunda bir kadın karakteri yöneteceğimiz yönünde söylentiler bulunuyor. Bu haberin dışında bir diğer ortaya atılmış söylenti ise oyunun tokyoda geçeceği konusundaydı. GTA serisinin tüm oyunlarında oyun haritası Amerika da bir şehrin haritası olmuştu ve GTA 6’da bu durumun değişeceği konusunda söylentiler çıkmıştı. Japonya’nın mega kenti olan tokyo kentine ait bir haritada oynanacağı ve tamamen farklı bir senaryosu olacağı düşünülüyordu. Bu da demek oluyor ki GTA 5 oyununda 3 farklı karakteri yönettiğimiz oyun bu sefer bizi şaşırtacak ve tamamen farklı bir senaryo ile piyasaya çıkacaktı. Fakat yazımızın başlığından da anlayacağınız gibi son çıkan söylentiler neticesinde oyunun hikayesinin tokyoda geçmeyeceği haberleri ortaya atılmış durumda. Bunun nedeni olarak ise Tokyo’nun dünyanın en karmaşık şehir yapısına sahip olmasından dolayı olduğu düşünülüyor. Daracık sokakların olması ve çok fazla karmaşıklığın bulunduğu tokyoda bir de şehrin oldukça kalabalık bir nüfusunun olması bu işi zora sokacağının belirtisi. Bir de yılların eskitemediği GTA serisinin Sleeping Dogs oyununun atmosferine bürünmesinin büyük tepkiler ortaya çıkartabileceğinin tahmin edilmesi. Ve oyunun Japonya’da geçeceği haberlerini çürüten bir diğer etken ise GTA serisinin Amerikanların rahatlıkları ve gangster yapısının çok sevilmesi, oyuncularında bundan vazgeçmek istemeyeceğidir.

Japonya’da da mafya sistemi oldukça gelişmiş bir durumda fakat Japon halkının yaşam tarzları GTA için pek uygun bir durumda değil bu nedenle de GTA 6’nın Amerika’nın dışında bir ülke haritasında geçeceği ihtimaline hiç mi hiç yer verilmiyor. GTA 6 çıkış tarihi 2019 yılında gerçekleşecek umarız GTA 6 çıkış tarihinde bir erteleme meydana gelmez ve söylendiği tarihlerde oyun tamamlanarak piyasaya acil bir şekilde sürülür. Bakalım GTA 6 ile ilgili ilerleyen günlerde ne gibi haberler çıkacak ve bizleri GTA 6’da nasıl sürprizler bekleyecek.

Tags: #gta 6 #gta 6 amerika #gta 6 çıkış tarihi #gta 6 fiyatı #gta 6 hikayesi #gta 6 japonya #gta 6 kadın karakter #gta 6 ne zaman çıkar

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "GTA 6 Amerika’da Geçiyor"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi