Sponsor Reklam

GTA 5 Redux Modu Çıktı! Resmi Sürüm

In Haberler

Grand Theft Auto V yani halk arasında ki ismi ile GTA 5 isimli oyun piyasaya çıkışının üçüncü yılını kutluyor ve hala oyuncu kitlesinde bir azalma yok. Öyle ki bu oyunu seven topluluklar oyuna yeni yamalar ve modlar da çıkartarak Rockstar’ın yapmadığı yenilikleri kendileri yapıyor. Redux modu da bu bahsettiklerimizden bir tanesi. Grand Theft Auto V için özel olarak hazırlanan bu mod oyun sever bir oyuncu tarafından hazırlandı ve piyasaya sürüldü. Geçtiğimiz aylarda haberini yaptığımız redux modu ile ilgili olarak piyasaya çıkış tarihine biraz daha var demiştik ve sonunda o gün geldi.

Daha önceki haberimize buradan ulaşabilirsiniz: GTA 5 Redux Modu Çıktı

Josh Romito isimli bir oyuncu tarafından geliştirilen bu mod aylarca süren bir çalışmanın ürünü olarak piyasaya sürüldü. GTA 5 in üçüncü yılının şerefine hazırladığı Grand Theft Auto V: Redux mod oyunda çok güzel değişiklikler yapıyor.

Bu mod sayesinde GTA 5 in grafiklerinde önemli ölçüde iyileştirmeler meydana geliyor ve oyunda bulunan kaplamaların kalitesi de üst seviye bir hale getirildi ve Grand Theft Auto V göze daha hoş görünen bir grafiğe sahip oldu.

Bununla birlikte Grand Theft Auto 5 modlarında bulunan çeşitli arabaları da bu modun içerisine dahil eden yapımcı oyunda bulunan bir çok aracı da gerçeğiyle benzer hale getirdi. Modun tasarımcısı modu sade bir şekilde hazırladı ve piyasada bulunan abartılı ve saçma modlar gibi olmadığından dolayı çıktığı ilk günden beri indirme rekorları kırmaya başladı. Üstelik sade yapısı sayesinde Grand Theft Auto V severlerinde gönlünü almayı kolayca başardı.

Redux modu 4 GB boyutunda bir mod ve internet üzerinden dağıtımına izin verildi. Grand Theft Auto V: redux modu ücretsiz bir şekilde yayınlandığı için modu denemek isteyen herkes bu moda sahip olabilecek.

Son olarak uyarımızı da yapalım. Grand Theft Auto V: Redux modu kurmaya başlamadan önce oyunun hali hazırdaki dosyalarını yedeklemeyi unutmayın. Bir sıkıntı olduğu zaman oyunu baştan indirmek çok zor olacaktır.

Tags: #Grand Theft Auto V #Grand Theft Auto V: Redux #gta 5 #GTA 5 redux #GTA 5 redux nereden indirilir #gta5

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "GTA 5 Redux Modu Çıktı! Resmi Sürüm"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi