Sponsor Reklam

Gskill 128 GB DDR4 Bellek Kiti

In Donanım

Donanım alanında ilginç ürünler ile karşımıza çıkan gskill firması yeni bellek kitlerini tanıttı. Yeni bellek kitleri 128 GB lık olacak. Son zamanda çıkarttığı ürünler ile adından söz ettiren gskill bu gelişmelerine ve yeni ürünlerini çıkartmaya devam ediyor. Yeni bir teknoloji olan DDR4 bellek pazarında da aktif rollerde olmak için çalışmalarına devam ediyorlar.

Gskill 128 GB Bellek kitini tanıttı ve bu belleğin dünyanın en hızlı 128GB belleği olduğunu iddia etti. Gskill Ripjaws V serisinin en son çıkan modeli olan 128 GB bellek kiti 8 farklı bellekten oluşuyor. 16 GB 8adet belleğin birleşmesi sonucu ortaya çıkan bu kit 3000 MHz saat frekansına sahip ve 1.35 V değerinde çalışmakta. Peki, bu kadar yüksek boyutlarda kapasitelere sahip bellekler bizim ne işimize yarayacak. Bu kadar masraf etmeye gerek var mı diye soracak olanlar için Gskill firması diyor ki;

“ Bu bellek kiti 3D render işleri ile uğraşan veya bilimsel hesaplamalar yapan kişiler için faydalı bir çözüm olacaktır. Profesyonel iş istasyonlarında da kullanılabilecek bu kit profesyonel kullanıma hitap eden en üst seviye DDR4 çözümlerinden bir tanesidir.” Ürünün fiyatı 850 Dolar olarak satışa sunulacak ve en iyi performansı ise X99 Platformunda sağlayacağı belirtiliyor. Bu şekilde performanslı ramler bizim işimize yaramasa da profesyonel olarak bir işle uğraşan kişiler için mantıklı bir çözüm olacağı biliniyor.

Tags: #ddr4 #gskill 128 gb #gskill dd4 #gskill ram #gskill ripjaws v ddr4

author
Author: 
Drone, Tesla’nın Aklına 120 Yıl Önce Gelmiş
Drone, Tesla’nın Aklına 120 Yıl Önce Gelmiş
Nikola Tesla ile ilgili olarak her geçen
Wi-Fi Hızınız 10 Kat Artacak
Wi-Fi Hızınız 10 Kat Artacak
Massachusetts Instıtute Of Technology (MIT) araştırmacıları tarafından
MediaTek Helio X30 10 Çekirdekli Olacak
MediaTek Helio X30 10 Çekirdekli Olacak
Cep telefoınlarında olduğu gibi işlemci üreten firmaların
Snapdragon 830 Özellikleri
Snapdragon 830 Özellikleri
Qualcomm firması boş durmayı hiç sevmiyor. Yakında

Sponsor Reklam

Leave a reply "Gskill 128 GB DDR4 Bellek Kiti"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi