Sponsor Reklam

GoPro Hero 5 Piyasaya Çıkıyor

In İnceleme

Meraklıları tarafından uzun bir zamandan beridir heyecanla beklenen GoPro Hero 5 modeli yakın bir zaman içerisinde tanıtılacak. Yeni gelecek olan GoPro Hero 5 özellikleri, GoPro Hero 5 fiyatı ve diğer teknik detayları nasıl olacak merakla bekleniyor

Yakın bir zaman içerisinde tanıtılması beklenen GoPro Hero 5 modeli için heyecan artmış durumda. Sızıntı bir haber olarak gündemde ki yerini alan aksiyon kameralarının lideri konumunda ki GoPro Hero serisi yeni gelecek olan model ile birlikte zirvede ki yerini korumaya devam edecek. Peki ya yeni tanıtılacak olan GoPro Hero 5 modeli nasıl olacak? GoPro Hero 5 özellikleri nasıl gibi sorular gün yüzüne çıkmaya başladı. Sızıntı haber olarak gündeme oturan GoPro Hero 5 modelinin tasarım ve bazı teknik detayları da ortaya çıkmış durumda.

GoPro Hero 5 tasarımı GoPro Hero 4 modeli ile aynı olacak

Eğer ki görünümü konusunda farklı bir tasarım ile karşılaşacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü yeni gelecek olan model GoPro Hero 4 modeli ile aynı tasarım detaylarına sahip olacak. GoPro çıkartacağı bu modelde eskiden oldukça beğenilmiş olan GoPro Hero 4 modelinin tasarımını kullanacağı düşünülmekte.

GoPro Hero 5 4K video özelliği sunuyor

Yayılan bilgilere göre GoPro Hero 5 ile birlikte GoPro Hero 4 modelinde olduğu gibi 4K video desteği bulunacak. Fakat en üst çözünürlüğü seçtiğimiz taktirde çekilen videonun FPS değeri 30 olarak sabitlenecek. Bununla birlikte 720p kalitesinde bir video çekerseniz eğer 120 FPS değerini görebileceğimiz belirtiliyor. Bu özelliklerin yanı sıra GoPro Hero 5 modelinde görüntü sabitleme, ses kontrolü, GPS, 1220mAh batarya ile birlikte USB Type-C bağlantı noktası da yeni ürünün özellikleri arasında yer almakta.

GoPro Hero 5 yıl sonunda duyurulacak

Güvenilir kaynaklardan sızan bilgiler neticesinde aldığımız bilgilere göre henüz resmiyet kazanmamış olsa da GoPro Hero 5 modeli 2017 yılının başlarında veya 2016 yılının sonlarına doğru duyurulması bekleniyor. GoPro Hero 5 modeli diğer serinin diğer modellerinde olduğu gibi su geçirmez yapısı ile birlikte geleceği tahmin edilmekte. GoPro Hero 5 yılsonuna doğru görücü karşısına çıkacağı düşünülmekte. GoPro Hero 5 fiyat olarak ise şu an satışta olan modelden pahalı olacak fakat GoPro Hero 5 fiyatı konusunda henüz bir tahmin bulunmamaktadır. Ayrıca ilerleyen günlerde GoPro Hero 5 kamerası hakkında ki detayların da daha net bir şekilde ortaya çıkacağı düşünülmekte.

Tags: #GoPro Hero 5 #GoPro Hero 5 4k #GoPro Hero 5 fiyatı #GoPro Hero 5 ne zaman çıkar #GoPro Hero 5 özellikleri #GoPro Hero 5 teknik özellikler

author
Author: 
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 resmi tanıtımının gerçekleşmesinin ardından iPhone
M3 Max Meziu Duyuruldu
M3 Max Meziu Duyuruldu
Phablet olarak nitelendirilmekte olan modeller arasına girecek
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony tarafından geliştirilen yeni Premium serisi akıllı
ASUS ZenScreen Tanıtıldı
ASUS ZenScreen Tanıtıldı
Asus IFA 2016 fuarında dünyada ilk defa

Sponsor Reklam

Leave a reply "GoPro Hero 5 Piyasaya Çıkıyor"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi