Sponsor Reklam

Google Pokemon Go Oyununa Yardım Ediyor

In İnternet

Pokemon hastalarının sabırsızlıkla beklediği bir oyun olan Pokemon Go isimli oyuna Google’dan dev bir yatırım geliyor. ( oyunun ne derece büyük bir sükse yapacağını gördü adamlar tabi) ve tam olarak 20 milyon dolarlık bir yatırım yapacaklarını açıkladı.

Niantic Labs isimli firma öncelerde Google bünyesinde olan bir yapıydı. Şirketin Google ile bağlarını neden koparttığı tam olarak bilinmemektedir. Geçtiğimiz yaz ağustos ayında Google ile olan bağlarını kopartarak bağımsız bir şirket olarak yollarına devam etmeye başladılar. Pokemon Go ya odaklanan şirkete dev bir destekte Google’dan gelecek 20 milyon dolarlık bu dev oyunun geliştirilmesine çok büyük katkı sağlayacak gibi görünüyor.pokemon go çıkış tarihi

İngress isimli arttırılmış gerçeklik oyunu da yoğun ilgi görmüştü ve 12 milyondan fazla indirilmeye sahipti. Macera oyunları kategorisinde sunulan bu bir acayip oyun gerçekten birçok kişi tarafından oynanıyor. İngress oyunu da yine niantic labs tarafından üretilmiş bir yapım ve bu denli büyük başarıya imza atmış bir firmanın üreteceği Pokemon Go oyununun yakalayacağı başarıda şimdiden tahmin edilebiliyor. Oyun birçok kişiyi telefona bağımlı yapacak ve kitleleri peşinden sürükleyecek. Pokemon ’un çeşitli platformlarda çıkan oyunları dahi satış rekorları kırarken daha mobil ve herkesin erişebileceği bir şekilde üretilen bu oyun birçok rekora da imza atacak.Pokemon go oyunu duyurulduğunda bile birçok hayranı sabırsızlanmaya başlamıştı oyunla ilgili çeşitli hayaller bile kurmaya başladılar.

pokemon go çıkış tarihi nedirKonuya dönecek olursak Google ve nintendo Pokemon Go ya 20 milyon dolarlık yatırım yapacaklarını açıklamakla kalmadılar ve oyunun belirli hedeflere ulaşması halinde yatırımların devam edeceğini ve 10 milyon dolarlık bir yatırımın daha gelebileceğini belirttiler.

Geçtiğimiz ay duyurulan oyun ile ilgili The Pokemon Company niantic ile iş birliği içerisinde oldukları belirtmişti ve çok değil 2016 yılında Pokemon hastalarının Pokemon avına çıkabileceğini belirtmişlerdi. Arkasında dünya devlerini olan niantic’in sırtı artık yere gelmeyeceğe benziyor. Pokemon Go oyununu herkes gibi bizlerde heyecanla bekliyoruz ve bir an önce gelmesi için can atıyoruz. Umarız ülkemizde insanlar kendilerini bu oyuna çok fazla kaptırmazlar ve dağ tepe gezip Pokemon arayan kişilerin kaybolduğu haberini almayız.
Oyun çıktığı zaman detaylı incelemeyi de Youtube sayfamızda ve sitemizde yayınlayacağız. Pokemon Go inceleme videoları ve yazıları ile oyunun incelikleri hakkında detaylı bilgilere de ulaşabileceksiniz. Pokemon Go çıkış tarihi ise 2016 olarak verilmekle birlikte net bir tarih belirtilmemiştir.

 

 

Tags: #google #pokemon go çıkış tarihi #pokemon go inceleme #pokemon go ne zaman çıkacak

author
Author: 
TTnetten AKK Olmayan Kampanya
TTnetten AKK Olmayan Kampanya
Türk Telekom hizmeti olan ttnet’in oyunculara özel
AKK Kalkıyor Resmi Açıklama Geldi
AKK Kalkıyor Resmi Açıklama Geldi
AKK ile alakalı olarak yapılan çalışmalar sonunda
Vimeo Para Kazanma
Vimeo Para Kazanma
Vimeo, artık kullanıcıların yayınladıkları videoları satmasına imkan
İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum
İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum
Daha önce instagram hesabınızı dondurma ile alakalı

Sponsor Reklam

Leave a reply "Google Pokemon Go Oyununa Yardım Ediyor"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi