Sponsor Reklam

Google Fiber Phone

In Haberler

Google fiber isimli ürününü geliştirmelere devam ediyor ve son olarak bir telefon hizmeti vermeye hazırlanıyor. Google telefon hizmeti ile alakalı detayları yazımda bulabilirsiniz.

Yakın zaman içerisinde google’ın geliştirmekte olduğu Google Fiber Phone servisi için birkaç kişi davetiye almıştı. Bu hizmet Google Fiber internet hizmeti ile birlikte çalışacak bir hizmet olacak gibi görülüyor veya Google Ses Tanıma (Google Voice) hizmetinin devamı olacak gibi görülüyor.

Google Fiber Phone Nedir? Google Fiber Phone Özellikleri Nelerdir?

Google’ın yeni hizmeti olacak olan Google Fiber Phone, yapısı itibari ile Google Voice ile birçok noktada benzerlikler gösteriyor. Bu benzerliklere örnek vermek gerekirse sesli mail, Cihaz kişiselleştirme ve çağrı kaydı şeklinde hizmetleri örnek verebiliriz. Bu servis aynı zamanda sizin belirlediğiniz belli zamanlar içerisinde yine sizin belirlediğiniz çağrıları engelleyebilmenizi sağlıyor. Yaklaşık olarak bir aydır bu sistemin testleri gerçekleştiriliyor ve bu testlere katılabilmemiz için davetiyeler dağıtılıyor. Bunun yanında google kendi test ekibi ile Google Fiber hizmetinin özelliklerini deniyor. Bu servisin adına ise Google Fiber Trusted Tester Program adı veriliyor, Türkçesi ise Google Fiber Güvenilir Denetmen Programı. Aslına bakarsak Google Fiber hizmeti Google’ın telefon hizmetini vermeye çalışmasının ilk örneklerinden değil. Google Voice hizmetinin de dışında geçtiğimiz senelerde Google Fi ismine sahip bir hizmet başlatılmıştı. Bu hizmet sayesinde ABD’nin en büyük Telekom şirketlerinden olan Sprint ve T-Mobile şirketlerine rakip olmayı başarmıştı. Google bu girişimi ile iletişim dünyasına da atılarak önemli gelişmeleri gerçekleştireceği tahmin edilse bile Google, Pazara pek başarılı bir şekilde dahil olamamıştı. Son olarak bu hizmetin deneme süreçleri başarılı bir şekilde sonuçlanırsa hizmet yayılacak ve daha büyük kitlelere sunulmaya başlanacak. Eğer sonuçlar olumsuz yönde gelişirse de proje rafa kaldırılacak.

Tags: #google fiber beta test #google fiber nedir #google fiber özellikleri #Google Fiber Phone nedir #Google Fiber Phone özellikleri #google voice

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "Google Fiber Phone"

Must read×

Top

jigolositesi