Sponsor Reklam

Google Allo Çıktı

In Yazılım

Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan yeni anlık mesajlaşma uygulaması olan Google Duo isimli uygulama sonunda kullanıma sunuluyor. Duyurulduktan sonra merak uyandıran bu uygulama Google Allo ne zaman çıkacak?

Bildiğiniz gibi mayıs ayı içerisinde düzenlenmiş olan Google I/O isimli etkinlikte tanıtılmış olan anlık mesajlaşma uygulaması olan Google Allo isimli uygulama kısa bir süre sonra Google play üzerinden kullanıma sunulacak. Google I/O etkinliğinde tanıtılan bir diğer uygulama ise videolu görüşme uygulaması olan Google Duo uygulamasını geçtiğimiz günlerde kullanıma sunmuş olan Google bu hafta içerisinde de Allo isimli uygulamayı Google play üzerinde yayınlamaya başlayacak. Hali hazırda Google Play üzerinde yüklenmiş olan bu uygulama şu an için indirilmeye kapalı fakat uygulamaya kayıt yaptırarak uygulama çıktığı zaman size bildirim gelmesini sağlayabiliyorsunuz

Google Allo Bu Hafta Çıkıyor

Piyasada ki sağlam rakipleri olan Whatsapp ve iMessage isimli uygulamaya dişli bir rakip olarak gelmesi beklenen Google Allo uygulaması bir websitesinde yer alan bilgilere göre bu hafta içerisinde kullanıma sunulacak. Tahmin edilen tarih ise 21 Eylül olarak belirlenmiş.

Eğer dilerseniz Google play üzerinden Google Allo uygulamasını aratarak Google’ın uzun bir zaman önce başlatmış olduğu ön kayıt programına kayıt yapabilirsiniz. Bunun sayesinde de Google Allo uygulaması yayınlanır yayınlanmaz telefonunuza bir bildirim gelecek ve uygulamayı Google Allo yayınlandığı tarihte hemen indirebileceksiniz.

Google Allo nedir?

Google Allo, Google’ın piyasaya sürmeye hazırlandığı anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Üstelik bu uygulama Google’ın daha önce tanıttığı ve başarısızlıkla sonuçlanan Hangouts uygulamasına göre daha da yetenekli olacağı düşünülüyor. Daha önce whatsapp da gördüğümüz uçtan uca şifreleme gibi bir özelliğe de sahip olan Google Allo uygulamasını kullanabilmek için cep telefonu numaranızla veyahut Google hesabınızla uygulamaya kayıt olabiliyorsunuz.

Google allo uygulaması, Google Asistan ile entegre olarak çalışıyor. Bunun sayesinde de size yazılan mesajlara otomatik cevaplar da verebiliyorsunuz ayrıca sohbet içinde geçen konuşmalar ile ilgili olarak karşımıza çeşitli kartlar çıkabiliyor. Aynı zamanda Google Allo üzerinde Google Asistan uygulamasına sorular sorma şansımız da bulunuyor.

Google Allo’nun bizlere sunduğu yenilikler ise bunlarla sınırlandırılmıyor. Uygulama üzerinde gönderilen mesajları büyütüp küçültebiliyor, fotoğraflara çeşitli notlar ekleyebiliyor ve karşımızda ki kişiye eğlenceli çıkartmalar da gönderebiliyoruz.

Google allo uygulaması hem android için hem de iOS platformu için kullanıma sunulacak bu sayede iki platformda ki kişiler de birbirleri ile iletişim kurabilecekler.

 

Tags: #Google Allo #Google Allo android #Google Allo ios #Google Allo nasıl kullanılır #Google Allo ne zaman çıkacak #Google Allo nedir

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram
İnstagram Ücretsiz Takipçi Arttırma Yöntemi
İnstagram Ücretsiz Takipçi Arttırma Yöntemi
Sosyal medyanın popüler ağlarından bir tanesi olan

Sponsor Reklam

Leave a reply "Google Allo Çıktı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi