Sponsor Reklam

Galaxy S7 Görselleri Ortaya Çıktı

In Mobil

Samsung’un önümüzde ki sene piyasaya çıkartacak olduğu Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerine ait olduğu belirtilen kasa görüntüleri ortaya çıktı. Bir güney Kore firması olan samsung’un yeni çıkartacağı akıllı telefon modellerine ait olduğu söylenen kasa görüntüleri ile ilgili detaylar yazımızın devamında.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinin kısa süre sonra tanıtılması bekleniyor fakat durum o ki telefon tanıtılmadan Galaxy S7 nin bütün özellikleri ortaya çıkacak. 2016 yılının ocak ayı içerisinde tanıtılmasını düşündüğümüz samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 edge modellerinin tasarım detayları da oldukça şık bir telefonun piyasaya çıkacağını gösteriyor. Artık akıllı telefon üreticileri oldukça sık aralıklar ile telefon üretmeye başladılar. Kullanıcılar bu durumda şikayetçi olsa da bazı kişiler telefonlarını yenileme konusunda hiç şikayetçi değiller. Sanal ortamda üretilen görüntülerin Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerine ait olduğu söyleniyor. Galaxy S7 çıkış tarihi ve Galaxy S7 edge çıkış tarihi henüz netleşmeden telefonun hemen hemen bütün detayları ortaya çıkmaya başladı. Tabi belirmemiz gereken bir konu var ve bu görsellerin veya teknik özelliklerin şu an için tahmin ve söylenti olduğunu unutmamak gerek. Ortaya çıkan bu fotoğraflar ile birlikte sadece cihazın görselleri konusunda fikir sahibi olmakla kalmadık Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinin boyutları hakkında da fikir sahibi olduk.

Söylentilere göre Galaxy S7 edge modelinin boyutları 163.32 x 82.01 x 7.82 mm şeklinde olacak. Boyutlardan anladığımız kadarı ile Galaxy S7 edge modeli bir hayli büyük bir telefon olacak. Yine tahminlere göre Galaxy S7 Edge modelinin çok büyük bir ekrana sahip olacağı düşünülüyor. Galaxy S7 edge modelinin ekran boyutları ise 5.7 inçlik yerine bu sefer 6 inç olarak geleceği düşünülüyor. Tahmin edileceği gibi Galaxy s7 cephesinde ise durum biraz farklı 143.37 x 70.8 x 6.94 mm boyutlarına sahip olacağı düşünülen Galaxy s7 modelinin boyutları ise hemen hemen Galaxy s6 modeli ile benzer özelliklere sahip. Yine ekran boyutlarının da Galaxy s6 ya benzeyeceği düşünülüyor. Bununla birlikte Galaxy s7 edge modelinin elde tutuşu biraz daha zor olacak ve kolay tutulabilir telefon tercih etmek isteyenlerin ve nispeten küçük telefon sevenlerin Galaxy s7 modeline kayacağını görüyoruz.samsung galaxy s7 ne zaman çıkacak

Görsellerdeki birkaç farklı detayın ise bazı kesimlerde bu görüntülerin samsung Galaxy s7 ve samsung Galaxy s7 edge modeline ait olmadığı düşüncesini de uyandırıyor. Göze çarpan en belirgin detay ise Galaxy serisinde görmeye alışık olduğumuz home tuşunda ki farklılık. Normalde home tuşu kavisli bir yapıya sahipken yayınlanan görselde ise home tuşu daha keskin hatlara sahip bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte Galaxy s7 modelinde USB Type-C teknolojisine yer verileceğini biliyoruz fakat bu yayınlanan görselde USB Type-C yerine hala microUSB girişi kullanıldığı gözümüze çarpıyor. 2016 yılına girmemize az bir süre kala yayınlanan bu görsellerin gerçeklik yapı olup olmadığı ise ocak yayında yapılması düşünülen galaxy s7 ve galaxy s7 edge tanıtımında ortaya çıkacak.

Tags: #galaxy s7 çıkış tarihi #galaxy s7 edge çıkış tarihi #galaxy s7 edge fiyatı #galaxy s7 fiyatı #galaxy s7 özellikleri #galaxy s7 resimleri #Samsung Galaxy S7 #Samsung Galaxy S7 edge #USB Type-C

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "Galaxy S7 Görselleri Ortaya Çıktı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi