Sponsor Reklam

Galaxy S7 Edge Kavisli Ekranı Sorunlu

In Yazılım

Samsung tarafından geçtiğimiz günlerde piyasaya sunulan amiral gemisi telefonu samsung Galaxy S7 edge ismine sahip akıllı telefonu kullanıcıları kavisli ekranı ile alakalı olarak bazı problemler yaşadıklarını belirttiler ve Galaxy S7 edge için bir güncelleme yayınlandı. Şimdi Galaxy S7 edge güncellemesine ve kullanıcıların yaşadıkları sorunlara bir göz atalım.

Geçtiğimiz hafta tanıtımının yapılmış olduğu samsung’un yeni amiral gemisi modeli olan Galaxy S7 edge ve Galaxy S7 modelleri öncelikle şık ve farklı tasarımları ile dikkat çekmekteydi. Özellikle Galaxy S7 edge modelinin çift taraflı kavisli ekrana sahip olması birçok kişiyi şaşırttı ve kendisine hayran bıraktı. Fakat Galaxy S7 edge çift taraflı kavisli ekranı kullanıcılara çeşitli problemler de yaşatmaya başladı. Galaxy S7 edge çift taraflı kavisli ekranı ile çok şık bir tasarıma sahip olduğunu biliyoruz bununla birlikte bu kavisli tasarım kullanıcılarına da birçok faydalı özellik ve kolaylıkta sunmakta. Galaxy S7 edge için kullanıcılardan çeşitli sorunlar da gelmeye başladı. Gelen haberlere göre kavisli ekranın telefonun kullanılmasını bir hayli zorlaştırdığını belirttiler.

Galaxy S7 edge güncellemesi

Şık tasarımı ve ince yapısı ile dikkatleri üzerine toplayan Galaxy S7 edge kavisli yapısı nedeni ile çok sorunlar yaşatmaya başladı. Özellikle bu kavisli bölümlerin de dokunmatik olduğunu göz önünde bulundurursak sağ ve sol tarafta bulunan ekranlara dokunmadan herhangi bir işlemi gerçekleştirmek de imkansız bir hale geliyor. Bu nedenle bir çok kullanıcıdan şikayet geri bildirimleri alan samsung çok geçmeden bir güncelleme yayınladı. 3.32 MB boyutunda olan bu küçük güncelleme sonrasında cihazınızda klavye ya da kamera kullanırken istemsiz olarak o bölgelere dokunmanızın önüne geçmeyi hedeflemekte. Fakat bazı kullanıcılar hızlı bir şekilde yayınlanmış olan bu güncellemenin sorunlarına çözüm olmadığını ve sorunun hala tüm hızıyla devam ettiğini belirtiyorlar.

Tags: #edge screen güncelleme #edge screen update #galaxy s7 #galaxy s7 edge #galaxy s7 edge güncelleme #samsung galaxy s7 edge güncelleme

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

Leave a reply "Galaxy S7 Edge Kavisli Ekranı Sorunlu"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi