Sponsor Reklam

Footbal Manager 2016 Yeni Özellikleri

In Oyun

Her sene sabırsızlıkla beklediğimiz oyunlardan olan fm 16 bu senede binlerce fm severi uykusuz bırakmaya hazırlanıyor Football manager serisinin son oyunu olacak olan football manager 2016 yeni özellikleri ile oyunu sevenleri heyecanlandırmayı başardı. Sigames football manager 2016’nın çıkış tarihini ve yeni gelecek olan özelliklerini oyun severlerle paylaştı. Şu an steam üzerinde ön siparişte olan oyuna 100 tl karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Fm16’nın piyasaya çıkış tarihi ise 13 Kasım olarak belirlendi. Oyuna ön sipariş ile sahip olarak çeşitli hediyeler ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Fm16 fiyat olarak biraz pahalı gibi görünüyor geçtiğimiz yıllarda 75 tl gibi bir rakama sahip olduğumuz oyuna bu sene 100 tl ödeyerek sahip olacağız. Football manager 2016 Fiyatı ile sevenlerini üzse de yine de oyunun hastaları bu oyunu almaktan vazgeçecek gibi görünmüyor. En azından çeşitli kampanyaları ve indirimleri bekleyebilir ve yine düşük fiyatlara oyuna sahip olabilirler.

footbal manager 2016 özellikler
13 Kasımda çıkacak olan football manager 2016 PC, Mac ve Linux platformlarında oyun sevenlere sunulacak.
Fm 2016 ile gelecek olan yeni özelliklerden bahsedecek olursak. Bu sene oyunda büyük bir yenilik mevcut oyuncuları heyecanlandıran bu özellik ise oyuna bir karakter yaratma ekranı eklenmesi ve kendi menajerimizi oluşturabilmemiz. RPG oyunlarda ki gibi oluşturacağımız menajerimizi maç sırasında kulübede görebileceğiz buda gerçekten güzel ve etkileyici bir özellik olmuş.

footbal manager 2016 resimleri
2. gelecek yeniliklerden bir tanesi ise her sene gelmekte olan maç motorunda iyileştirmeler ve bazı yenilikler eklenecek. Football manager 2016 ile birlikte üç boyutlu maç motoruna da yenilikler getirilmiş. Maçları 3 boyutlu olarak izlemeyi sevenler için 3 boyutlu maç motoruna 2000’den fazla animasyon eklenmiş bu da seyir zevkini daha da arttıracağa benziyor. Bunların yanı sıra duran top organizasyonlarına da yenilikler getirilecek. Artık duran toplarda daha detaylı taktikler ayarlayabilmemizi sağlayan maç motorunun da yapay zekasında iyileştirmeler yapıldı.
Football manager 16’da menajer özelleştirmesi yapmamızın yanı sıra kulüpleri de dilediğimiz gibi değiştirebileceğiz. Oyunda bir kulübü sıfırdan yaratmak henüz mümkün değil ama seçtiğiniz bir takımı dilediğiniz gibi değiştirme şansına sahip olabileceksiniz.

Bu özelliklerin yanı sıra gelen diğer geliştirmeler;

• Oyuncu kontratları
• Transfer ekranı
• Sakatlıklar
• Yönetimle olan konuşmalar
• Sakat oyuncuların tedavisi konusunda geliştirmeler
Football manager ile gelecek olan diğer yenilikler de bunlardı.
Oynanış açısından gelecek bir diğer yenilik ise Fantasy Draft Competition sistemi. Bu özellik sadece online oyunlarda tercih edilebilecek. 32 takıma kadar çıkan bir turnuva yaratılacak ve herkes kendi takımını kurma şansına sahip olacak. Tüm oyunculara aynı bütçe verilecek ve oyuncular kendi futbolcularını kendileri alıp yıldızlar takımı oluşturabilecek.
Transfer görüşmelerinde oyuncular ile görüşme ekranında da oldukça büyük geliştirmeler mevcut. Oyun ile ilgili birkaç ekran görüntüsüne yazımızın devamında ulaşabileceksiniz.

Tags: #fm 16 fiyat #fm 16 ne zaman çıkacak #fm 16 yeni özellikler #fm 2016 #football manager 2016 yeni özellikler

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

  1. Cem Ongun2 sene ago

    teşekkürler güzel özellikler geliyor gerçekten. bilgilenmek iyi oldu. wonderkid listesinide paylaşmıssınız o liste çok işime yaradı. fm 16 türk oyuncuları buldum.

    Reply

Leave a reply "Footbal Manager 2016 Yeni Özellikleri"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi