Sponsor Reklam

FM 2017 Yeni Özellikler Fiyatı Çıkış Tarihi

In Oyun

Geçtiğimiz sene hazırlamış olduğumuz Football Manager 2016 ile alakalı olan tüm yazılarımız takipçilerimiz tarafından oldukça ilgi görmüştü. Bu sene de fm 17 ile alakalı olarak tüm konuları tek tek ele alacağız. Football Manager 2017 çıkış tarihi yavaş yavaş yaklaşmaya başladı ve bir çok kişi de fm 16 dan sıkılmaya başladığı için oyuna ara verdi. Football Manager 2017 türkçe olmasından dolayı ülkemizde oldukça fazla ilgi görmektedir. Türk insanının futbola olan ilgisinin de bu oyuna olan ilgi ve alaka ile doğru orantılı olduğu bir gerçek.

Football Manager 2017 Çıkış tarihi

Fm 17 çıkış tarihi her zaman olduğu gibi kasım ayı içerisinde çıkacaktır. Fm 2017 çıkış tarihi artık klasikleşmiş bir şekilde her zaman kasım ayı içerisinde piyasaya sürülmekte olan bir oyundur yıllardır değişmeyen ve futbol severlerinde beğenerek oynadığı fm 2017 çıkış tarihine yavaş yavaş yaklaştığımız için sizler için bu ilk değerlendirme yazısını hazırlıyorum ilerleyen aşamalarda fm 2017 yüz paketi, fm 2017 logo paketi, fm 2017 wonderkid listesi, fm 2017 antreman, fm 2017 antrenör gibi bir çok konuyu tek tek ele alacağım.

Football Manager 2017 fiyatı

Fm 17 fiyat olarak çıkış tarihinde olduğu gibi hiçbir değişiklik göstermemektedir. Fm 2017 fiyatı 100 TL olarak piyasaya çıkacağı öngörülmektedir. Yıllardır olduğu gibi oyuncuların ve futbol severlerin vazgeçilmez oyunu olan Football Manager 2017 bu sene de satış rekorları kıracaktır. Çıktığı ilk aylarda fm 2017 haftanın oyunu seçilmiş ve fm 17 haftanın en çok satan oyunları arasında yerini almıştı.

Football Manager 2017 yeni özellikleri

Fm 17 yeni özellikleri şu an için belirginlik kazanmadı. Oyunla alakalı bir bilgi dışında herhangi bir bilgi veya sızıntı bilgide paylaşılmış değil fakat fm2017 yeni özellikleri oldukça iyi olacaktır. Şu an için fm 2017 ile birlikte gelecek ilk yeni özellik maskot inovasyonu. Yani artık fm 2017 de takımımıza bir maskot oluşturabileceğiz. Maskot oluşturma konusunda ki yenilik FM yapımcıları tarafından belirtilmişti fakat bunun daha sonra ki aşamalarda 1 Nisan şakası olduğu anlaşılmıştı. Yine de oyuncuların bu alanda beklentileri de yüksek. Oyuncuların fm 2017 ile gelmesini bekledikleri yeni özellikler arasında antrenman izleme özelliğinin bulunması gekiyor fakat bunun gelip gelmeyeceğini yeni özellikler açıklandıktan sonra göreceğiz. Her sene güncellenen ve farklı özellikler ile karşımıza çıkan bu muhteşem oyun bu sene de beklenileni verecektir. Özellikle oyuncuların isteklerini göz önünde bulunduran şirket oyunculardan gelen talepler neticesinde oyuna yeni özellikler eklemektedir. Fm 17 yeni özellikleri açıklandıktan sonra bu yazımız güncellenecektir. Fm 2017 yeni özellikleri ile alakalı tüm detayları bu haberimizde bulabileceksiniz.

Aynı zamanda oyunun çıkması ile birlikte yayınlayacağımız. fm 17 yüz paketi, fm 17 logo paketi, fm 2017 wonderkid listesi, fm 2017 antreman, fm 2017 antrenör ile alakalı rehberlerimizi ve bunların yanı sıra fm 17 logo paketi nasıl kurulur resimli anlatım, fm 17 yüz paketi nasıl kurulur resimli anlatım rehberlerimizi de sitemizde bulabileceksiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

fm 17 piyasaya çıktıktan sonra bir süre 100 TL olarak satılmakta fakat bir iki ay sabredebilirseniz eğer oyun indirime girmekte ve oldukça uygun fiyatlara satılmaktadır. Özellikle steam indirimleri ile%25 e yakın indirimler ile karşılaşmaktayız. Ama sabırsız olan fm 17 tutkunları oyunu hemen alıp bu heyecanı hemen yaşayabilirler. Bu arada steam üzerinde kurulan gruplara katılarak bu gruplarda yapılacak olan turnuvalara katılabilirsiniz. Çevrimiçi olarak oyunda turnuvalar yapılmakta ve bir çok kişi birbiri ile kapışmaktadır. Bu da oyunun zevkini katlayan ve tadından yenmeyecek hale getiren bir özelliktir. Online liglere katılarak rekabeti sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Transfer kapışmaları yaşayabilirsiniz.

Tags: #fm 17 çıkış tarihi #fm 17 fiyatı #fm 17 logo paketi #fm 17 yüz paketi #fm 2017 antreman #fm 2017 antrenör #fm 2017 çıkış tarihi #fm 2017 fiyatı #fm 2017 logo paketi #fm 2017 wonderkid listesi #fm 2017 yüz paketi #Football Manager 2017 Çıkış tarihi #Football Manager 2017 fiyatı #Football Manager 2017 yeni özellikleri

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "FM 2017 Yeni Özellikler Fiyatı Çıkış Tarihi"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi