Sponsor Reklam

Flyme 5.0 Güncellemesi Meizu

In Yazılım

Akıllı telefon dünyasında adından sıkça söz ettirmeye başlayan ve yükselen değeri ile göze çarpan meizu firması akıllı telefonları için arayüz sürümü olan Flyme 5.0 güncellemesini dağıtmaya başlayacak. Flyme 5.0 güncellemesini alacak olan modelleri yazının devamında bulabilirsiniz. Bu güncellemenin geleceği telefonlar arasında ülkemizde satışı bulunan birkaç model de bulunuyor.

Türkiye’de de satış yapmakta olan Çinli akıllı telefon üreticisi olan meizu akıllı telefonlarında kullanmış olduğu FlymeOS kullanıcı arayüzü güncellemesini dağıtma hazırlıklarına başladı. Meizu gelecek günlerde FlymeOS arayüzüne güncelleme yapacak ve Flyme 5.0 sürümünü kullanıcılara sunacak. Bu güncellemeyi alacak olan modellerin ve güncellemelerin nasıl dağıtılacağı konusu netleşmiş durumda.

Flyme 5.0 ne zaman gelecek?

Çin’de bir internet sitesinin yayınlamış olduğu görüntülerden anladığımız kadarı ile meizu Flyme 5.0 güncellemesini nisan ayı içerisinde dağıtmaya başlayacak. Bu güncellemeyi alacak olan ilk akıllı telefon modeli ise m2 note modeli olacak. Bunun ardından da MX 4, MX 4 Pro ile birlikte M1 Note modeli için Flyme 5.0 Güncellemesi yayınlanmaya başlanacak fakat bu modellerin güncellemeleri mayıs ayı içerisinde gelecek. Bunun yanı sıra sitenin yayınladığı haberde M2 mini modelinin de bu güncellemeyi alacağı belirtilmiş fakat güncellemenin m2 mini modeline ne zaman geleceği konusunda bir bilgi bulunmamakta. Meizu M2 modeli için güncellenin gelip gelmeyeceği de hala bir kesinlik kazanmış değil.

Yayınlanan güncelleme takviminin şu an için meizu tarafından teyit edilmediğini belirtmekte fayda var bu tarihlerde bir değişiklik meydana gelebilir veya belirtilen tarihlerden sonra güncellemeler dağıtılmaya başlanabilir. Yukarıda belirtilmiş olan modeller haricinde modeller güncelleme listesine dahil edilebilir veya bazı modeller güncelleme listesinden çıkartılabilir. Bu konuda ki net bilgiye Meizu tarafından yapılacak açıklama neticesinde erişebileceğiz.

Tags: #Flyme 5.0 #Flyme 5.0 Güncellemesi #m1 note Flyme 5.0 Güncellemesi #m2 note Flyme 5.0 Güncellemesi #mx 4 Flyme 5.0 Güncellemesi #mx 4 pro Flyme 5.0 Güncellemesi

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

Leave a reply "Flyme 5.0 Güncellemesi Meizu"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi