Sponsor Reklam

Fifa 2017 Sistem gereksinimleri, Yeni Özellikler

In Oyun

Futbol oyunlarının efsanesi olan Fifa Serisinin yeni çıkacak oyunu olan Fifa 17 oyunu çıkış tarihi olarak 29 eylül 2016 tarihinde oyun seferler ile buluşmaya hazırlanıyor. Tüm dünyada aynı anda çıkacak olan bu oyunu bekleyenler bir hayli fazla. The Journey isimli yeni bir mod da bu seri ile birlikte karşımıza çıkacak. Tek kişilik bir hikaye modu olacak olan The Journey modu oyuna ayrı bir hava katacak. Fifa 2017 frostbite oyun motoru ile geliştiriliyor ve ilk defa Fifa oyunları bu oyun motoru ile geliştiriliyor. The Journey isminde ki yeni single player oyun modu sayesinde Alex Hunter isimli bir genç futbolcuyu yöneteceğiz ve bu oyuncunun kariyer basamaklarını bir bir çıkmasını sağlayacağız. Bu yazımızda fifa 2017 fiyatı, fifa 2017 minimum sistem gereksinimleri, fifa 2017 önerilen sistem gereksinimleri gibi konulara değineceğiz.

Futbol oyunu dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen oyunlardan bir tanesi Fifa serisidir. Ea Games firmasının en fazla özen gösterdiği oyunlar arasında gösterilen bu oyun geçtiğimiz yıllarda en iyi futbol oyunu olma unvanını PES isimli futbol oyununa kaptırmıştı fakat yakın tarihte en iyi olma özelliğini tekrar eline almayı başardı. Geçtiğimiz 3 sene içerisinde PES’e büyük bir fark atmayı başararak Fifa serisi oyunları bu sene çıkacak olan fifa 2017 ile de bu farkı korumayı ve başarılarına son hız devam etmeyi istemekte. Tabi bu başarıyı devam ettirebilmek için oyuna sürekli olarak bir şeyler katmaları gerektiğini de bilmekteler. Yeni seri olacak olan Fifa 2017 oyununda birçok değişikliğe gidilme kararı alındı. EA Games fifa oyunu tanıtıldığında oyunun ne kadar iddialı bir oyun olacağını bizlere açıklamıştı. Fifa 17 de yeni bir oyun motorunun bulunacağını da açıklayan EA Games Frostbite oyun motorunun yeni seride kullanılacağını bildirdi.

Oyuna gelen yeni serbest vuruş ve korner sistemi sayesinde futbolcu koşmaya nereden başlayacak koşu hızı nasıl olacak gibi detayları yönetebileceğiz. Yapay zeka da meydana gelen geliştirmeler sayesinde de atak yapmaya başladığınızda yapay zeka da oluşan farkı görebilirsiniz. Takım arkadaşlarınız ile oynarkjen alan oluşturabilmek için daha fazla koşu yapabileceksiniz.

Yeni Motor demek Yeni Dinamikler demek

Fifa 2017 ile birlikte yeni bir oyun motorun a geçiş yapılacağı bilgisi oyun tanıtıldığı zaman bizlere ulaşmıştı. Yeni oyun motoru ile birlikte oyunun tüm yapısının değişeceği ve çok daha aktif çok daha dinamik bir hale geleceği düşünülmekte. Özellikle ikili mücadeleler ve top sürme konusunda birçok yapıda değişiklikler yapılacağı düşünülüyor. Yeni oyun motoru ile birlikte tahmin edildiği gibi oyunun sistem gereksinimleri de değişiklik gösterdi. Frostbite oyun motoruna geçiş ile birlikte görsel olarak çok büyük farklar göremeyeceğiz fakat tasarımcıların yeni stadyum oluşturması daha da kolaylaşacak. Aynı zamanda tasarımcıların yeni yetenekler oluşturması ve futbolcuların mimiklerini geliştirmeleri de daha kolay bir hal alacak.

Fifa 2017 sistem gereksinimleri nasıl olacak

Fifa 17 serisinin yeni oyun motoruna geçmesi ile birlikte ve yapılan görsel düzenlemeler ile birlikte oyunun sistem gereksinimlerinde de doğal olarak bir artış meydana geldi. Sistem gereksinimlerinde ki bu artış oyuna gelen düzenlemelerin de bir habercisi aslına bakılırsa.

EA Games yaptığı açıklamalarda hiç bahsetmemiş olsa da FIFA 17 oyununda kadın futbol takımları da yer almaya devam ediyor. Fifa 16’nın en önemli yenilikleri arasında yer alan kadın futbol takımları bu seride de bizlerin karşısında olacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / Windows 8.1 / Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-550 3.2GHz ya da Phenom II X3 715
RAM: 4 GB
Depolama Alanı: 50 GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 768MB ya da Radeon HD 5770 1024MB
DirectX: DX 11

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 8 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Core i5-2550K 3.4GHz ya da FX-8120 ve ya daha üst bir model 
RAM: 8 GB
Depolama Alanı: 50 GB
Ekran kartı: GeForce GTX 570 ya da Radeon HD 6970 ve ya daha üst bir model
DirectX: DX 11

Fifa 2017 çıkış tarihi ve fiyatı

Oyun yukarıda da belirttiğimiz gibi 29 Eylül 2016 tarihinde piyasaya çıkmış olacak. Tüm platformlarda çıkacak olan fifa 17 çıkış tarihleri aynı günde olacak. Fifa 17 fiyat olarak ise yine geçtiğimiz senenin çıkış fiyatından çıkması beklenmekte.

Tags: #Fifa 2017 #Fifa 2017 çıkış tarihi #Fifa 2017 fiyatı #Fifa 2017 minimum sistem gereksinimleri #Fifa 2017 önerilen sistem gereksinimleri #Fifa 2017 sistem gereksinimleri

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "Fifa 2017 Sistem gereksinimleri, Yeni Özellikler"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi