Sponsor Reklam

Fifa 17 Ptt 1. Lig Oylaması

In Oyun

EA Sports tarafından piyasaya çıkartılan fifa serisi oyunlarında fifa 15 den itibaren Türkiye süper ligi dahil edilmişti. Fakat fifa 15 e türkiye ligi eklenmiş olsa da Türkçe bir oyun değildi. EA sports yeni çıkan oyunu olan fifa 16 da hem Türkiye süper ligine hem de Türkçe dil desteğine yer vermişti. Şimdi ise yeni yaptıkları bir oylama ile yeni çıkacak olan oyun fifa 17 ye Türkiye ptt 1. Ligini eklemeye hazırlanıyor.

Fifa ile pes arasında yaşanan kıyasıya rekabette bazı seneler pes galip gelsede son 2 3 senedir fifa ezici bir üstünlük sağlamıştı. Bu üstünlüğü oynanabilirliği ile ve kullanıcılarına sundukları deneyimler ile başarmıştı. Özellikle fifa 15 serisinden sonra Türkiye süre ligine yer vermesi ve fifa 16 ile birlikte de Türkçe dil desteğini sunması fifayı Türkiye’de birkaç adım öne taşımayı başardı. Bu özellikleri kıyaslayacak olursak konami yani Pes cephesinde ise durumlar daha kötü pes 16 da sadece Türkçe dil desteği sunan PES 16 ilerleyen aşamalarda ise Galatasaray’ı dahi ek bir güncelleme ile oyuna eklemişti. Bu durum da kullanıcıları bir hayli üzen bir durum oldu. Türkiye için konuşursak konami uzun yıllar Pes serisi oyunları ile liderliği elinde bulunduruyordu fakat son yıllarda fifa’nın yaptığı jestler sayesinde bu liderliği artık kaptırmış durumda. Son olarak da süper ligi eklemelerinin ardından ptt 1. Ligi artık fifa 17 de görebilme ihtimalimiz bulunuyor tabi bu kullanıcıların vereceği oylara göre belirlenecek.fifa 17 yeni özellikler

Fifa 17 çıkış tarihi ise önümüzdeki senenin ağustos ile ekim ayları arasında bekleniyor tabi bu durum sadece tahminden ibaret. Eğer siz de fifa 17 de ptt 1. Ligi görmek istiyorsanız herhangi bir mod veya eklenti eklemenize gerek kalmadan rahat bir oyun istiyorsanız hemen fifa 17ye eklenmesini istediğiniz liglere oy verebilirsiniz. EA Sports ile arasında bir bağ olduğunu bildiğimiz bir kaynak olan Fifplay isimli sitede “Fifa 17’de hangi ligi görmek istersiniz?” isimli bir başlık açtılar ve bu başlık altında çeşitli ligleri oylamaya sundular. Tabi ki tahmin edeceğiniz gibi Türkler bu konuya yoğun ilgi gösterdiler ve kısa süre içerisinde 1.liğe oturmayı başardılar. Gidişat böyle devam ederse easports oyuncuları kırmayarak fifa 17ye ptt 1. Ligi dahil edeceğini umuyoruz. Eğer bu oylamadan yüksek bir oy çıkarsa ve PTT ligi 1. Olursa Easports’un bu sonuçları baz alarak ptt ligini fifa 17’ye ekleme ihtimali çok yüksek. Özellikle son 2 senedir Türkiye ve Türk kullanıcılar için yapılan yenilikler de bunu gösteriyor. Tabi desteklere fifa serisinin Türkiye satış rakamlarının da tatmin edici oranlarda ilerlemesinden kaynaklanıyor. Easports eğer bu yeniliği de eklerse Türk oyucuları bir hayli memnun etmiş olacak. Eğer siz de oylamaya katılmak istiyorsanız FIFPlay isimli siteyi ziyaret edebilir ve buradaki oylamaya katılarak dilediğiniz lige oy verebilirsiniz. Oylama kısa süre sonra tamamlanacak bakalım sonuçlar ne yönden gelişecek. Fifa 17 fiyat olarak fifa 16 ile hemen hemen aynı bir ücrette olacak. Fifa 17 fiyatı ile ilgili bilgileri de yine fiyat bilgileri güncellendiği zaman yayınlayacağım. Oyunun çıkmasına oldukça fazla bir süre var fakat yakın zamanda fifa 17 ile ilgili bilgiler gelmeye başlayacaktır.

Tags: #fifa 17 çıkış tarihi #fifa 17 fiyatı #fifa 17 özellikler #fifa 17 ptt 1. lig #fifa 17 ptt ligi #fifa 17 türkçe

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "Fifa 17 Ptt 1. Lig Oylaması"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi