Sponsor Reklam

FIFA 16 Türkiye Süper Ligi Tanıtım Videosu

In Oyun

Futbol oyunları sevenlerin yakından takip ettikleri FIFA 16 ve PES 16 cephelerinde birbiri ardına haberler gelmekteyken geçtiğimiz gün FIFA 16 için Türkiye süper lig için bir tanıtım videosu yayınlandı. Türkçe tanıtım videosu açıkçası oldukça dikkat çekici görünüyor. Misal futbol maçlarını seyretmeyi severim fakat birçok tarzda oyun oynamama rağmen futbol oyunlarından hiç haz etmeyen birisiyim fakat bu video ile benim bile dikkatimi çektiler.

fifa16 tanıtım videosu

PC, Playstation ve Xbox platformlarında çıkan FIFA16 ve PES 16 arasındaki rekabet hala devam etmektedir. Özellikle playstation kafelerde ki yoğun tartışmalara FİFA 16’nın nokta koyması bekleniyor. Çeşitli yönleri ile birbirlerinden üstün özellikler sergileyen iki oyun arasında hangisinin daha çok beğenileceğini ve tutacağını zaman içerisinde göreceğiz.

fifa-16-icin-turkiye-super-ligi-tanitim-videosu

Bence EA Sports yapımı olan fifa 16 bu sene pes 16 ya özellikle de Türkiye ligi ile fark atacağa benziyor. Tabi bu fark ülkemiz sınırları içerisinde gerçekleşir ancak. Fifa 16’nın Türkiye süper ligi lisansını alması ile takımlar ve futbolcular birebir oyuna dahil edilmişken aynı durum pes 16 için geçerli değildir. Pes 16’da bulunan Türkiye süper ligi lisanssız olduğu için takımlar olsun ligin ismi olsun futbolcuların ismi olsun tamamen rastgele isimlerden oluşuyordu. Tabi bu durum da oyuncuların canını fazlasıyla sıkıyordu. FIFA 16 bu sene bu üzüntüleri dindireceğe benziyor. Neyse lafı fazla uzatmayalım buyurun fifa 16 Türkiye süper ligi tanıtım videosuna.

Tags: #fifa 16 #fifa 16 türkiye ligi #fifa16 türkiye ligi videosu

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "FIFA 16 Türkiye Süper Ligi Tanıtım Videosu"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi