Sponsor Reklam

Fallout 4 Automatron çıkış tarihi

In Oyun

Fallout 4 oyununun ilk DLC si olan Automatron çıkış tarihi belli oldu. Fallout 4 haritasında robotların istilasını konu alacağı bilinen bu yeni DLC’nin fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili detaylar duyuruldu. Fallout serisinin son oyunu olan Fallout 4 nükleer savaşı konu alan bir oyun ve 2015 yılı içerisinde satışa sunulmuştu. RPG tarzına yakın olsa da aksiyonu ön plana çıkartan Fallout 4 oyunu birçok eleştiri almıştı fakat yine de oldukça başarılı satış rakamları ile bu eleştirilerin haksız olduğunu kanıtlamıştı. Fallout 4 ile ilgili çıkan haber neticesinde görüyoruz ki Fallout 4 Automatron isimli bir dlc yayınlanacak. Bu yayınlanacak olan dlc’nin tanıtım videosu geldi ve bu tanıtım videosu ile duyuruldu. Fallout 4 Automatron çıkış tarihi ile ilgili detaylarında paylaşılmış olduğu haberde Fallout 4 Automatron fiyatı da belirtildi. Automatron ismine sahip olan DLC oyun severlere 22 Mart tarihinden itibaren sunulmaya başlanacak. PC, Xbox One ve PS4 platformlarında aynı anda çıkacak olan DLC tüm platformlarda kullanılabilecek. Fallout 4 Automatron çıkış tarihi 22 Mart olması oldukça yakın bir tarih olduğundan dolayı oyuncular arasında heyecan uyandırdı. Automatron dlc fiyatı yurt dışında çeşitli platformlarda satışa çıkacak ve fiyat olarak ise 7.99 pound / 9.99 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Fallout 4 ile ilgili diğer yazılarımız:

Fallout 4 Automatron fiyatı

Yüksek satış grafiği ile başarılı bir oyun çıkarttıklarını kanıtlayan Bethesda Fallout 4 oyununun ilk çıkacak olan DLC’si ile bizleri mutlu etmeye devam edecek. Automatron evreninde gizlemli bir robot ustası olduğu bilinen Robbrain isimli karakterin de dahil edilecek ve ürettiği kötü robotlardan oluşan bir robot sürüsünün commonwealth e saldırtacağına şahit olacaksınız diye bir açıklama geldi bethesda tarafından. Bununla birlikte Automatron’da robotları avlayabileceğiz ve onların parçalarını da loot edebileceğiz. Bu sayede de yeni robotların üretimini gerçekleştirme şansımız olacak. Yeni uzuvlar üretecek, çeşitli zırhlar, yetenekler ve silahları birbiri ile kombin ederek birbirinden farklı modlar oluşturabileceğiz. Tüm bunların dışında oluşturabileceğimiz robotların renklerini de biz belirleyeceğiz ve hatta seslerinde bile değişiklikler gerçekleştirebileceğiz. Fallout 4 Automatron DLC sinden sonra çıkacak olan diğer DLC ler ise Fallout 4 Wasteland Workshop Nisan ayında, Fallout 4 Far Harbor ise Mayıs ayında satışa sunulacağı duyuruldu.

Tags: #fallout 4 #Fallout 4 Automatron #Fallout 4 Automatron çıkış tarihi #Fallout 4 Automatron fiyatı #Fallout 4 Far Harbor #Fallout 4 Wasteland Workshop

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "Fallout 4 Automatron çıkış tarihi"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi