Sponsor Reklam

Facebook video indirme nasıl yapılır?

In İnternet

İnsanlar facebooktan video indirmek istiyorlar fakat bilmeyen kişiler bu video indirme işini bir türlü başaramıyorlar. Artık facebook videolarını indirebilmeniz çok kolay bir hale gelecek çünkü size çok basit bir yöntem anlatacağım. Anlatacak olduğum bu yöntemde herhangi bir şekilde bir eklenti veyahut program kullanmanıza gerek kalmıyor. Programsız facebook video indirme işlemini nasıl yapacağınıza geçelim artık. İşte facebook video indirme yöntemi.

Dünya çapında en çok kullanılan sosyal ağlardan bir tanesi olan facebook, youtube da olduğu kadar çok video barındırmasa da yine de milyonlarca videoyu içerisinde barındırmakta. Peki, facebook nasıl video indirilir bu işlem nasıl gerçekleştirilir. Facebooktan video indirmek için hiçbir program kullanmadan ve hiçbir eklenti kurmadan video indirme işlemi nasıl gerçekleşir

Facebook Video indirme Yöntemi

  1. Facebook video indirme işlemi için ilk önce indirmek istediğiniz videoyu facebookta buluyoruz.
  2. Sonrasında bu videoyu oynatmaya başlıyoruz ve video oynatılırken sağ tıklayarak “ Show video url” videonun urlsini göster seçeneğine tıklıyoruz ve karşımıza gelen url yi kopyalıyoruz.
  3. Bu işlemi yaptıktan sonra internet tarayıcımızda yeni bir sekme açıyor ve adres çubuğuna kopyaladığımız bağlantıyı yapıştırıyoruz. Bağlantıda bulunan “www” kısmını siliyor ve yerine “m” yazıyoruz.
  4. Son işlem olarak mobil olarak açtığımız videonun üstüne geliyor ve sağ tıklıyoruz ardından da açılan pencerede “ video olarak kaydet” seçeneğine tıklıyoruz. Bu işlemin ardından videonun indirme işlemi başlıyor.

İşte hepsi bu kadar sizde herhangi bir eklenti ve program kullanmadan çok kolay bir şekilde facebook videolarını indirebilirsiniz.

Tags: #Facebook nasıl video indirilir #facebook video indirme #facebooktan video indirme #nasıl facebooktan video indirilir #Programsız facebook video indirme

author
Author: 
TTnetten AKK Olmayan Kampanya
TTnetten AKK Olmayan Kampanya
Türk Telekom hizmeti olan ttnet’in oyunculara özel
AKK Kalkıyor Resmi Açıklama Geldi
AKK Kalkıyor Resmi Açıklama Geldi
AKK ile alakalı olarak yapılan çalışmalar sonunda
Vimeo Para Kazanma
Vimeo Para Kazanma
Vimeo, artık kullanıcıların yayınladıkları videoları satmasına imkan
İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum
İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum
Daha önce instagram hesabınızı dondurma ile alakalı

Sponsor Reklam

Leave a reply "Facebook video indirme nasıl yapılır?"

Must read×

Top

jigolositesi