Sponsor Reklam

Facebook Messenger güncellendi

In Yazılım

Facebook’un mobil cihazlar için hazırlamış olduğu Messenger isimli uygulamasına bir güncelleme geldi. Güncelleme ile birlikte konuşmaları özelleştirme imkanı da kullanıcılara verildi.

Facebook akıllı telefonlar ve tabletler için özel olarak sunmuş olduğu mesajlaşma uygulaması olan Messenger uygulamasına bir güncelleme getirdi. Bu güncelleme ile birlikte uygulama daha hareketli ve güzel bir hal aldı. Güncellemeden sonra kişilere bir ayar butonu eklendi ve bu butona tıkladığımız zaman kişilere renk verebiliyor ifadeler ekleyebiliyor ve dilediğimiz takma isimi verebiliyoruz. Böylece arkadaş listemizde ki kişileri dilediğimiz gibi özelleştirme imkanına sahip oluyoruz.facebook messenger güncellemesi

Gelen Messenger güncellemesinin ardından renk bölümünün altında tam 15 farklı renk seçeneği bulunuyor bunlardan dilediğinizi dilediğiniz kişilere verebiliyor ve göze daha hoş gelen bir Messenger deneyimine sahip oluyorsunuz. İfade simgesi bölümüne baktığımız zamanda orada uzun süredir facebookta karşımıza çıkan çeşitli emojiler mevcut bu emojilerden de dilediğimizi kişilerimize aktarabiliyoruz. Gelen güncelleme ile birlikte Messenger a eklenen bir diğer özellik ise takma ad özelliği. Bu takma ad özelliği sayesinde arkadaş listemizde bulunan kişilere takma isimler verebiliyoruz ve bu takma isimler konuşma sırasında da karşımıza çıkıyor. Yani kişinin ismini tamamen değiştirmişiz gibi duruyor. Bu özellik en çok tutulan özellik olacaktır. Kızlar ve erkekler sevgililerine yakalanmamak adına çapkınlıklarını messengerin takma isim özelliğini yoğun olarak kullanacaklar.

Güncellemenin ardından yeni bir yüz kazanan Messenger uygulamasını hala güncellemediyseniz iOS için appstore android için ise Google Play Store uygulamalarını ziyaret ederek güncelleyebilirsiniz.

 

Tags: #android messenger #facebook güncelleme #google play store #ios messenger #messenger güncelleme

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

Leave a reply "Facebook Messenger güncellendi"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi