Sponsor Reklam

En iyi VPN Uygulamaları

In Yazılım

Ülkemizde yaşanan olaylar ve bazı durumlar neticesinde sık sık internette yavaşlamalar çeşitli kısıtlamalar meydana gelmekte. Bu durumlar ile başa çıkmanın yolları arasında dns değiştirmeye daha önceki yazımızda değinmiştik. Bu yazımızda ise bu kısıtlamaları aşabilmek adına kullanabileceğimiz bir diğer yöntem olan VPN uygulamalarına değineceğiz. Sansürsüz ve hiçbir kısıtlamaya takılmadan bir internet deneyimi yaşamak istiyoruz ve bizim servis sağlayıcımız bu hizmeti bize veremiyor. O zaman bizim yapmamız gereken şeyde kendi çözümümüzü üretmek ve VPN kullanarak bu engellere takılmadan rahat rahat internete çıkabilmek. Öncelikle belirtelim ki bu yöntem kesin olarak bize çözüm sağlasa da ücretsiz hizmet veren uygulamalar bizlere büyük riskler de oluşturmakta.

İnternet kullanıcıları internetin büyük bir kısmına elimizdeki cihazlar ile erişme hakkına sahip fakat yapılan engellemeler neticesinde bu özgürlüğümüz kısıtlanmakta. Peki ya internet sağlayıcımızın engel koyduğu devletin engellemiş olduğu internet sitelerine nasıl erişim sağlayacağız? Sansür neticesinde giremediğimiz siteler arasında rahat rahat gezebileceğimiz ve internet ortamında kısmen de olsa gizli kalmamızı sağlayacak olan en iyi VPN uygulamalarını sizler için derledim. Bu uygulamalar android ve ios cihazlarda kullanılmaktadır. Windows kullanıcıları için farklı programlar bulunmaktadır. Onlara da daha sonra değineceğim. Evet uzatmadan başlayalım.

VPN Unlimited – Hotspot Security

Ülkemizde en çok kullanılan vpn uygulamalarından bir tanesidir. Bu uygulama internet hızımızı servis sağlayıcının verdiği düzeyde kullanarak güvenli bir bağlantı kurmamızı sağlamakta VPN Unlimited bizlere gizliliğimizi korumamız konusunda yardım ediyor.

Hızlı Güvenli VPN

Android cihazlarda kullanılabilen bu uygulama oldukça başarılı ve ücretsiz sunulan bir uygulama. Hızlı Güvenli VPN uygulaması oldukça basitleştirilmiş bir ara yüze sahip ve başarılı sonuçlar verebilmekte.

Flash VPN Free VPN Proxy

Bu uygulamada yine oldukça basit bir ara yüze sahip VPN uygulamaları arasında yer almakta. FlashVPN yine ücretsiz olarak sunulan bir uygulama olarak listemizde ki yerini alıyor.

Hideman VPN

Tek bir tuşa basarak internet erişimimizi normal bir şekilde sağlamamızı sağlayan Hideman VPN uygulaması kullanım kolaylığı ile dikkat çekerken ücretsiz olarak sunulması ile de dikkat çekiyor. Aynı zamanda ana ekrana ekleyeceğimiz widgetları da bulunmakta.

Hideninja VPN

Bu uygulama da veri gizliliğimizi korumakta ve internete güvenli bir şekilde çıkmamızı sağlamakta. Oldukça başarılı bir ara yüzü mevcut ve kullanımı kolay bir de ücretsiz bir uygulama.

Hotspot Shield VPN

Gelelim ülkemizde ve tüm dünya genelin en çok kullanılan VPN uygulamasına. Hotspot Shield VPN android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılmasının yanı sıra aynı zamanda Windows platformuna sahip bilgisayarlarda da kullanılabilmekte. Çok başarılı bir uygulama olması nedeni ile en yaygın kullanılan VPN uygulaması ünvanını kazanıyor. Ücretsiz olarak sunulan Hotspot Shield VPN Başarılı ara yüzü ve kolay kullanımı ile de dikkat çekmekte.

TunnelBear VPN

Bu uygulama ise diğer uygulamalar kadar kolay bir ara yüze sahip değil fakat alışan insan TunnelBear VPN uygulamasını bir türlü bırakamıyor. TunnelBear VPN uygulaması yine popüler olan VPN uygulamaları arasında yer alıyor. Harita görünümü sayesinde farklı bir deneyim sunmakta. Olan bu uygulama iOS ve Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda rahatlıkla kullanılmakta.

VPN VIATUN

Bu uygulama giriş seviyesi android cihazlarda da güzel performans sağlaması ile dikkat çekiyor ve yine oldukça kolay bir ara yüzü mevcut.

Hola VPN

Hola VPN uygulaması yükselen yıldızı ile dikkat çekmekte olan bir uygulama. Hotspot ile birlikte bu alanda kullanabileceğiniz en iyi VPN uygulamalarından bir tanesi. Cihazınızda bulunan tüm uygulamalar için farklı ayar yapma seçeneğine sahipsiniz ve bu nedenle rahat çalışmakta olan bir uygulama üstelik android 4.0 ve üzerinde ki tüm android sürümlerini de desteklemekte.

Tags: #android vpn #android vpn ayarları #android vpn kurulumu #android vpn kurulumu resimli anlatım #en iyi vpn uygulamaları #iphone vpn #vpn android

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

  1. Android DNS Nasıl Değiştirilir | Tekno Sucuk2 sene ago

    […] En iyi VPN Uygulamaları […]

    Reply
  2. Opera Tarayıcı Yeni Özellikleri | Tekno Sucuk1 sene ago

    […] kadar şimdilik klasik yöntemlere devam edeceğiz bu nedenle daha önce hazırlamış olduğumuz En iyi VPN Uygulamaları isimli yazımıza bir göz atmanızda fayda var. Ayrıca Android DNS Nasıl Değiştirilir isimli […]

    Reply

Leave a reply "En iyi VPN Uygulamaları"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi