Sponsor Reklam

EFM Nedir?

In İnternet
EFM Nedir?,5 / 5 ( 1votes )

EFM teknolojisi yüksek hızlara ulaşan metro Ethernet sisteminin mevcut alt yapıyla birlikte kullanmayı sağlayan bir teknolojidir. EFM Ethernet in the first mile anlamına gelmektedir. Bu yazıda EFM teknolojisine dair aklınıza gelebilecek her soruya cevap bulabileceksiniz.

Günümüzde kullanacağımız dosyaların boyutlarının artması veri transferlerinin daha önemli bir hale gelmesi ve zamanı iyi değerlendirmenin çok önemli olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bunun için de yüksek hızlı bir internet bağlantısına ihtiyacımız var. Özellikle internet ile uğraşan ve internet ortamında işlerini yürüten kişiler için download ve upload hızları çok önemlidir. EFM teknolojisi de download ve upload hızları açısından bizlere çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Metro Ethernet, EFM teknolojisi sayesinde halihazırda bulunan altyapı kullanılmak kaydı ile yeni bir yatırım yapmadan internet hizmetinin daha yüksek hızlı bir şekilde verilebilmesine olanak tanıyan bir teknolojidir.

Bu teknolojinin en büyük artısı ise yapılmış olan alt yapıda hiçbir değişiklik yapmadan bu alt yapının kullanılabiliyor olması ve bu sayede de büyük paralar harcamadan yüksek hızlı internetin dağıtımı yapılabilmekte. Metro Ethernet hizmetinin dağıtımı ise EFM teknolojisi ile sağlanabilmekte.

EFM teknolojisi bizlere neler sunmakta? EFM’nin artıları nedir? Gibi detayları daha sonra ki yazılarımızda bulabileceksiniz.

Tags: #efm #efm teknolojisi #Ethernet in the first mile #metro ethernet

author
Author: 
TTnetten AKK Olmayan Kampanya
TTnetten AKK Olmayan Kampanya
Türk Telekom hizmeti olan ttnet’in oyunculara özel
AKK Kalkıyor Resmi Açıklama Geldi
AKK Kalkıyor Resmi Açıklama Geldi
AKK ile alakalı olarak yapılan çalışmalar sonunda
Vimeo Para Kazanma
Vimeo Para Kazanma
Vimeo, artık kullanıcıların yayınladıkları videoları satmasına imkan
İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum
İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum
Daha önce instagram hesabınızı dondurma ile alakalı

Sponsor Reklam

Leave a reply "EFM Nedir?"

Must read×

Top

jigolositesi