Sponsor Reklam

Dark Souls 3 Çıkış Tarihi, Fiyatı

In Oyun

2015 yılı içerisinde yapılmış olan e3 fuarında tanıtılan dark Souls 3 ün çıkmasına kısa bir süre kaldı. Oyunun hayranları sabırsızlıkla souls serisi oyunlarının sonuncusu olan Dark souls 3 ü bekliyorlar. Oyun e3 fuarında sony konferansı sırasında tanıtılacağı söylentilerinin ardından bazı oyuncular ps4 e özel bir oyun mu olacağı konusunda şüpheye düşmüşlerdi fakat neyse ki böyle bir durum ortaya çıkmadı ve oyunun dark souls 3 hangi platformlara çıkacak sorusunun cevabını sonunda verdiler. PC, Xbox One ve Playstation 4 platformlarına çıkacağı duyuruldu. Dark Souls 3 ile ilgili paylaşılan görsellerde grafikler oyuncuları pek tatmin etmemişti ama sonrasında çıkan fragmanlar ve oyun içi görüntüler oyuncuları tekrar heyecanlandırmayı başardı. Dark Souls 3 çıkış tarihi olarak düşünülen tarih 2016 yılı içerisinde olacak. Açıkçası oyuncuları 2016 yılında çok büyük yapımlar bekliyor ve milyonlarca kişiyi peşinden sürükleyecek oyunların geleceği düşünülüyor. Bazı oyunlarda ortaya çıkan oyunun çıkış tarihinin ertelenmesi gibi durumlar umarız ki Dark Souls 3 için de geçerli olmaz ve belirtilen tarihte oyun çıkar. Dark Souls, Dark Souls 2 ve son olarak da Dark Souls 3 ile karşımıza çıkacak olan bu muhteşem serinin çıkmasını birçok oyuncu sabırsızlıkla bekliyor. Aksiyon rol yapma oyunu ( RPG ) türünde olan Dark Souls 3 diğer oyunlarda olduğu gibi üçüncü kişi bakış açısı (Third-Person Perspective) ile gelecek. FromSoftware tarafından geliştirilen Dark Souls 3’ün dağıtımını Bandai Namco Entertaintment yapacak. Souls serisinin diğer iki oyunu da dünya çapında ses getiren yapımlar olmayı başarmışlardı. Diğer gelişmiş yapımlarda olduğu gibi bu yapımda da Türkçe dil desteği olmayacak ve hikaye bazlı bir oyun olduğu için İngilizce bilmeyen kullanıcılar bu oyundan pek zevk alamayacaklar fakat bazı topluluklar güzel olan ve beğendikleri oyunlar Türkçe yama paketi çıkartıyorlar. Umarız Dark Souls 3 Türkçe yama paketi de gelir ve serinin diğer oyunlarını oynamış olan oyuncular bu oyunu da tadına vararak oynayabilirler. Dark Souls 3 fiyatı ise şu an için bilinmiyor.Dark Souls 3 sistem gereksinimleri

Dark Souls 3 Fiyatı

Dark Souls 2 fiyatı steam üzerinde 59.00 TL ve serinin ilk oyunu olan Dark Souls fiyatı 31.00TL üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen oyunların fiyatlarında herhangi bir düşüşün yaşanmaması bu oyunun kalitesini de ortaya koyuyor. Dark Souls 3 fiyatı da 100 TL civarında olacağı tahmin ediliyor. Türkçe dil desteği bulunmayan oyunda İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Japonca gibi birçok dil desteği mevcut. Oyun çoklu oyuncu moduna ve eşi oyun moduna da sahip olacak. Bunun dışında oyun kumandası ile de kontrol sağlanabilecek. Dark Souls 3 çıkış tarihi ise 12 Nisan 2016 olarak belirlenmiş. E3 fuarında 2016 Mart ayında çıkacağı söyleniyordu fakat kısa bir gecikme ile Dark Souls 3 12 Nisan 2016 tarihinde çıkacak. Oyuncular Dark Souls 3 çıkış tarihini sabırsızlıkla bekliyorlar.

Dark Souls 3 Sistem gereksinimleri

Oyunun sistem gereksinimleri şu an için hiçbir yerde açıklanmadı fakat açıklandığı zaman teknosucukta bulabileceksiniz. Bir önce ki oyunun sistem gereksinimlerine baktığımız zaman grafikteki gelişmeler de göz önünde bulundurulunca iyi bir sisteme sahip olmamız gerektiğini tahmin etmek oldukça kolay . Dark Souls 3 sistem gereksinimleri ve dark souls 3 minimum sistem gereksinimleri konusunda başarılı bir sistem ile güzel bir deneyim elede edebileceğiz. Son olarak eklemek gerekirse daha oyun çıkmadığı halde gamescom 2015 fuarında en iyi rol yapma oyunu ödülünü almayı da başarmıştı.

Tags: #dark souls 3 çıkış tarihi #dark souls 3 fiyat #dark souls 3 hangi platformlara çıkacak #dark souls 3 ne zaman çıkacak #Dark Souls 3 sistem gereksinimleri #dark souls 3 türkçe yama

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

  1. author

    Şerif Tütün2 sene ago

    süper bir seriydi gerçekten yeni gelecek oyunda aynı olacaktır. birinci oyun oldukça zordu. ikinci oyunda yine çok zordu bilgisayarı kırma derecesine gelmiştim bir ara sürekli ölüyordum falan. Takip ettiğim severek oynadığım sayılı oyunlardan olacak dark souls 3. sistem gereksinimleri de bir yayınlansa da görsek bilgisayarımız kaldıracak mı. Gerçi yeni bilgisayar da topluyorum bir sorun olmaz herhalde.

    Reply

Leave a reply "Dark Souls 3 Çıkış Tarihi, Fiyatı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi