Sponsor Reklam

CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu

In Oyun

Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir bir egale eden Türk milli takımımız düzenlenen şampiyonayı birinci bitirerek Dünya şampiyonu ünvanını aldı.

E-Spor’a ilginin artması ve son zamanlarda ülkemizde e-spor’un gelişmesi ile birlikte bu alanda ki başarılarımız da artmaya başladı. E-Spor tarihinde ülkemiz için en büyük zaferlerden bir tanesine dün gece itibari ile ulaşmış olduk.

Cs:GO Counter Strike: Global Offensive Dünya şampiyonası Arjantin’de düzenlendi. Final müsabakasında Arjantin ile karşı karşıya gelen Türk Milli takımı 2-1 Galip gelerek Cs:GO Dünya şampiyonu olmaya hak kazandı. İstiklal marşımızı tüm dünyaya duyuran CO:GO Türk milli takımını bu başarısından dolayı tebrik ediyoruz.

Cs:GO Dünya Şampiyonası’nın final müsabakasının ilk maçına 11-0 gibi bir skor ile geride başlayan Türk milli takımımız kısa bir zaman zarfında bu durumu lehine çevirerek ilk maçta Arjantin karşısında bir galibiyet aldı. Sonra ki maçta ise Arjantin’e yenilen Türk milli takımımız 1-1 beraberlikle seriye devam etti. Ardından son maça çıkan Cs:GO Türk milli takımı karşılaşmayı kazanmayı bildi. Muhteşem bir oyun sergileyerek galibiyeti alan Cs:GO Türk milli takımı bu sayede dünya şampiyonu ünvanını almayı başarıdı.

 

Tags: #Counter Strike: Global Offensive #Cs:GO #Cs:GO 2016 dünya şampiyonası #Cs:GO dünya kupası #Cs:GO türk milli takımı

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident
Çocukların Yeni Tarz Olan Özgün Oyunları Nelerdir?
Çocukların Yeni Tarz Olan Özgün Oyunları Nelerdir?
Çocuklar gelişimsel özelliklerine bakıldığında merak ve ilgi

Sponsor Reklam

Leave a reply "CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi