Sponsor Reklam

Casper Nirvana D300 Özellikleri, Fiyatı

In İnceleme

İntel skylake mimarili işlemcisini içerisinde barındıran Casper Nirvana D300 modeli masaüstü bilgisayarı ile göz dolduracağa benziyor. Nirvana D300 özellikleri ve fiyatı ile ilgili tüm bilgileri haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

Masaüstü bilgisayarlarda yavaş yavaş yeni nesil bileşenler eklenmeye başladı. Yeni nesil masaüstü bilgisayarlar arasında yerini alan casper Nirvana D300 modeli son derece geliştirilmiş özellikleri sayesinde güzel performanslar sunabilmekte. Yüksek performansa sahip donanım bileşenlerinin yanı sıra tasarım olarak ve malzeme kalitesi olarak da insanların beklentilerini rahatlıkla karşılayabilecek düzeyde.

Masaüstü Bilgisayarda İntel Skylake Gücü

Casper Nirvana D300 modelinde intel’in altıncı nesil işlemcisi olan intel core işlemcileri bulunmakta. Casper Nirvana D300 bilgisayarlarında altıncı nesil işlemciler kullanılmakta ve dilerseniz i3, i5 ve i7 seçeneklerinden istediğiniz herhangi birini tercih edebileceksiniz. Tabi fiyatları da bu tercihlerinize göre artış gösterecektir. Yeni nesil donanım birimleri ile birlikte yeni nesil işlemcilerin de imkanlarından faydalanan Nirvana D300 modeli bir çok işin altından rahatlıkla kalkabilecek gibi duruyor.

Maksimum Performans

Nirvana D300 modelini dilerseniz 16 GB belleğe kadar tercih edebiliyorsunuz. Casper Nirvana D300 modelinin depolama seçenekleri arasında dilerseniz SSD depolama seçenekleri de bulunmakta. Tabi kendinize göre ekleme çıkartma yapacağınız bu bilgisayarların fiyatı da bu oranda artık azalıyor.

Kullanıcıların tercihlerine göre AMD R5-230, R7-240 ya da Nvidia GeForce GT730, GTX 750Ti, GTX 960 ekran kartı seçenekleri de bulunmakta. Bu seçeneklerden de kendi kullanım alanınıza göre tercihler yapabilirsiniz.

Casper Nirvana D300 modelinde 300 Watt güç kaynağı bulunmakta. Bu güç kaynağı da bilgisayarınıza ilerleyen dönemlerde yapacağınız güncellemeler neticesinde size tam destek sunacaktır. Özel olarak dizayn edilmiş sessiz fanlar ile sessiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bu sessiz fanlar 21dB seviyesine kadar çıkabilir bu durumda Nirvana D300 kullanırken ki konforunuzu en üst seviyelere çekebiliyor.

Nirvana D300 fiyatı hakkında ki bilgilere ise ilerleyen dönemlerde yer vereceğiz şu an için Nirvana D300 fiyatı tam olarak belirlenmiş değil.

Tags: #casper servis #İntel skylake i5 #İntel skylake i7 #Nirvana D300 fiyatı #Nirvana D300 garanti #Nirvana D300 özellikleri

author
Author: 
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 resmi tanıtımının gerçekleşmesinin ardından iPhone
M3 Max Meziu Duyuruldu
M3 Max Meziu Duyuruldu
Phablet olarak nitelendirilmekte olan modeller arasına girecek
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony tarafından geliştirilen yeni Premium serisi akıllı
ASUS ZenScreen Tanıtıldı
ASUS ZenScreen Tanıtıldı
Asus IFA 2016 fuarında dünyada ilk defa

Sponsor Reklam

Leave a reply "Casper Nirvana D300 Özellikleri, Fiyatı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi