Sponsor Reklam

Bıldırcın Yumurtasını Nasıl Yiyorlar | Street Food

Asyalı kardeşlerimiz iğrençlikte sınır tanımıyor. son derece hijyenik bir ortamda yine temizmi temiz bir yiyecek pişiriyorlar. Bu sefer hedeflerinde bıldırcın yumurtası var. ülkemizde de bir çok kişi tarafından kullanılan bıldırcın yumurtasının çok faydalı olduğuna inanılmaktadır. Bunun yanı sıra bıldırcın yumurtası küçük yaşta ki çocuklara da içirilmekte / yedirilmektedir.
Altında harıl harıl ateş yanan özel tezgahına bir makas yardığımı ile bıldırcın yumurtalarını kıran hanım ablamız bu sayede yumurtaları pişiriyor ve en sonunda yumurtalara bir şiş geçirerek birkaç tanesini birden toplu olarak müşterilerine veriyor. Açıkçası hiç lezzetli bir yemeğe benzemiyor.

——————————–

Asian brothers and sisters knows no bounds in the abomination. still extremely hygienic environment, they cook fresh food clean. There quail eggs on target this time. our country is believed to be very useful for the quail eggs are used by many people. The quail eggs, as well as the age at which children drink is / are fed.
Under busily burning fire with my sister we have a wife who broke the scissors half quail egg on countertop cooking eggs so special and gives the customer more than the public as a skewer passing a few of them to the end of the egg. Obviously nothing like a delicious meal.

author
Author: 
Dünyanın En iğrenç Böcek Yemekleri
Dünyanın En iğrenç Böcek Yemekleri
Çin, Bangkok, Tayland, filipinler, Japonya, Hindistan gibi
Çileğin Başına Gelenlere İnanamayacaksınız
Çileğin Başına Gelenlere İnanamayacaksınız
Bu videomuzda farklı bir çalışma ile karışınızdayız.
Deniz Kulağı Yiyorlar
Deniz Kulağı Yiyorlar
Bu videomuz biraz kolaj niteliğinde. Öncelikle videoda
Mürekkep Balığı Renk Değiştiriyor
Mürekkep Balığı Renk Değiştiriyor
  Adam denizden yeni çıkarttıkları mürekkep balıklarını

Sponsor Reklam

Leave a reply "Bıldırcın Yumurtasını Nasıl Yiyorlar | Street Food"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi